Avon Anew Cilt Serumları Nasıl Kullanılır?

Cilt bakımı bilim ve teknoloji güzellik için Avon da buluştu. Dünyada milyonlarca kadının kullandığı cilt bakım serum ürünlerimizi hemen keşfedelim. 

anew-serum

Anew C vitaminli Canlandırıcı Serum

Cildinizde donuk ve mat görünüm mü var? Hiç dert etmeyin çözümünü Avon’da bulacaksınız. Avon’ dan yüzde on saf C vitamini ile geliştirilmiş bir formül 1 şişe C vitamini 30 portakala eşdeğer vitamin içerir. Cildinize C vitamini enerjisini yansıtmak istiyorsanız yüzde on saf C vitamini ile kolajen oluşumunu destekler. Okside edici maddelerin izini  yok eder ve cilt bariyerini güçlendirmeye destek olur. C vitamini sayesinde cildiniz daha aydınlık ve parlak bir görünüme kavuşur. C vitamin renk açma özelliği olduğu için sonradan oluşan güneş lekesi gibi lekeleri açar.

c-vitaminli-serum

Hangi yaş ve cilt tipleri için uygun: 

Tüm yaşlar ve tüm ciltler için uygun serumlar ile kusursuz bir cilde sahip olabilirsiniz. Cildinizde leke probleminiz varsa, cilt tonunuzu eşitlemek istiyorsanız bu serumları kullanabilirsiniz.

Kullanım Şekli:

 Her sabah ve akşam temizlenmiş kuru cildinize göz çevresi hariç uygulanır. Dikkat etmeniz gereken akne ve sivilcelerin üzerine serum uygulanmamalı. Günlük rutin olarak kullandığınız; gündüz nemlendirici kreminiz ,göz çevresi kreminiz ve gece için yine kullandığınız nemlendirici ve  güneş kremi ile birlikte kullanılabilir. 

Anew Cilt Dokusunu Ve Tonunu Düzgünleştiren Serum

Cildinde renk eşitsizliği ve leke sorunu varsa  dert etme. Çözümünü aradığınız bu problem için; Avon’da koyu leke görünümünü yok etmeye yarayan salisilik asit içeren ve precision teknolojisi ile formüle edilmiş serum ile sorunların üstesinden gelebilirsiniz. Dermatologların da önerdiği bu serumların içeriğinde salisilik asit ve C vitaminiyle 7 farklı renk bozukluğu görünümünü düzgünleştirmeye yardım eder. Cildinizde şu sorunlar varsa; 

  • güneş lekesi 
  • kahverengi lekeler
  •  kırmızı leke görünümü
  •  sivilce izleri 
  • koyu renkli leke görünümü
  • ton eşitsizliği 
  • Solgun görünüm varsa bu serumu kullanmanız, şikayetlerinizi azaltmada yardımcı olacaktır.

Kullanım şekli:

 Her sabah ve akşam temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine nazikçe masaj yaparak uygulanır. Aktif akne veya sivilcelerin üzerine serum kullanılmamalıdır. Rutin cilt bakımı olarak Anew nemlendiriciler, göz çevresi , gündüz için SPF içerikli nemlendiriciler veya güneş kremi ile birlikte kullanılmalıdır.

Anew Dolgun Görünüm Veren Serum

Dolgun görünüm veren serum daha dolgun ve canlı görünmesini ister misin? İşte bu ürün tam sana göre yüzde bir buçuk oranında 3 farklı boyutta hiyalüronik asit içerir. Bu sayede cildin üst tabakasında dolgunlaştırıcı etkisini gösterir. Vücut kırışıklıkları dolgunlaştırmaya cilt sıkılığını sağlamaya yeni kırışıklıkların oluşmasını engellemeye destek olur. 

Hangi yaş ve cilt tipleri için önerilir

Tüm ciltler ve tüm yaşlar için de uygundur.

 Kullanım Şekli

Her sabah ve akşam temizlenmiş cildinize nemlendiricinizden önce göz çevresi hariç kullanabilirsiniz. Cildin ihtiyacına göre sürekli ya da mevsim dönüşlerinde kür olarak da kullanılabilir. Aktif akne veya sivilcelerin üzerinde serum kullanılmamalı. Kullandığınız nemlendiriciler göz çevresi ve güneş kremleri birlikte kullanılmalıdır.

Anew Glikolik Asit AHA İçeren Serum

 Anew İpeksi görünüm veren jel dokulu serum cildiniz mat ve donuk mu görünüyor. Dert etmeyin her zamanki gibi çözümü Avon’da. Anew serum meyve olarak da bilinen glikolik asit ile geliştirilmiştir cilt yüzeyindeki kir ve ölü hücreleri arındırır. Cilt hücrelerini arındırarak cilde tazelenmiş ve yenilenmiş bir görünüm kazandırır. Cildi beslemeye ipeksi pürüzsüz his vermeye yardımcı olmak için hafif yağlar ve ipek özleriyle de zenginleştirilmiştir.

Hangi yaş ve cilt tipleri için önerilir

 Tüm cilt tipleri ve yaş için uygundur.

Kullanım şekli

Anew serumunu temizlenmiş kurulanmış cildinize göz çevresi hariç uygulanır. Cildinize yapacağınız masaj ile iyice emilim olana kadar cilde uygulanır. Akne veya sivilcelerin üzerine serumu kullanmayın. Cilt bakımı olarak Anew nemlendiriciler göz çevresi ve cildin güneşe karşı hassasiyetini artıran Aha içerdiğinden dolayı gündüz için SPF içerikli nemlendirici veya güneş kremi ile birlikte kullanılmalıdır.

Anew Genç Görünüm Veren Serum

Genç görünüm veren serum ilk yaşlanma belirtileriniz mi var? Dert etmeyin. Çözümü Avon da tetrapeptitler ve Maya ile zenginleştirilmiş formül yaşlanma belirtilerine karşı cildin uyarılmasına yardımcı olur.

Hangi yaş ve cilt tipleri için önerilir

Tüm cilt tipleri ve tüm yaşlar kullanabilir.

Kullanım şekliDiğer tüm serumlar gibi her sabah ve akşam temizlenmiş yüz ve boyun bölgenize nemlendiriciden önce göz çevresi hariç uygulayın. Aktif akne veya sivilcelerin üzerine serum kullanılmamalı. Günlük rutin olarak kullandığınız en uygun nemlendiriciler göz çevresi ve gündüz için SPF içerikli nemlendirici veya güneş kremi ile birlikte kullanılabilir.

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir