Anew Protinol Teknoloji Gündüz ve Gece Kremleri

anew-ürünleri

 Hepimiz kolajen  içerikli  ürünlerin ne işe yaradığını merak ediyoruz değil mi? Kolajen cildin canlılığını ve esnekliğini sağlayan önemli bir protein cildinizdeki kolajeni açığa çıkaran bir ürün var desem ama ona özel protinol teknolojisi cilt bakımının tanımını yeniden yapıyor. Protinol teknolojisi herkeste doğuştan var olan ama zamanla kaybedilen bebek kolajeninin üretimini destekliyor. Böylece düzenli kullanıldığında cildi yeniden elastikiyet kazandırıyor.

Anew Protinol Reversalist Gündüz Ve Gece Kremi

anew-reversalist
protinol krem

Protinol  teknolojisi  ile fitol ve hyaluronik  asit ile zenginleştirilmiş formül ile cildin daha dolgun ve genç bir görünüm kazanmasına destek olur. Cildi derinlemesine nemlendirir, ince çizgilerin görünümünü azaltır.

Hangi cilt tipine ve yaşına önerilir?

30-45 yaş aralığı için idealdir, cansız mat görünümlü normal kuru ve karma ciltler için uygundur.

Nasıl kullanılır?

Gündüz kremi her sabah, gece kremi ise; her gece temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine yukarı ve dışa doğru hareketlerle nazikçe uygulanır, göz çevresi hariç uygulanmalıdır.

Anew Protinol özellikli Ultimate Gündüz Ve Gece Kremi

 Vazgeçemeyeceksiniz, çünkü kullanmaya başladıktan sonra 2 hafta içinde yüzdeki çizgi ve kırışıklıkların görünümünü fark edilir şekilde hafifletir. Özel celluvive kompleks, daha sıkı bir cilt görünümüne kavuşmamıza yardım eder. Kırışıklık ve çizgi görünümünü gidermeye yardımcı olur. Anında nemlendirme özelliğine sahiptir. Hem gece hem de gündüz kremi mevcuttur.

Anew ultimate night
Protinol gece gündüz Avon kremi

Protinol özellikli kremler Hangi cilt tipine ve yaş grubuna uygundur?

45 yaş üstünde yaşlanma karşıtı bakım ihtiyacı olan ve yüksek teknolojili ürünler arayan herkese önerebilirsiniz. Tüm cilt tiplerine uygundur.

Nasıl kullanılır?

Gündüz kremi sabah temizlenmiş ve kurulanmış yüze uygulanmalı; gece kremi ise yatmadan önce yine temizlenmiş ve kurulanmış yüze uygulanmalıdır. 

Anew Protinol Formullü Platinum Gece ve Gündüz Kremi

Sadece iki günde daha toplanmış görünen bir cilt için Avon  özel protinol teknolojisi ve arjinin ile zenginleştirilmiş formülü protinol  teknolojisi sayesinde cildin bebek kolajen üretimini destekleyerek cilde daha sıkı ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır. Lifting etkisi ile cildin toplanmış  bir görünüm kazanmasına destek olur, ince çizgi ve kırışıklık görünümünü azaltmaya yardımcı olur.

Avon Protinol özellikli kremler Hangi cilt tipine ve yaş gurubuna uygundur?

Kırışıklık, elastikiyet kaybı olan kuru ciltler için uygundur. 55 yaş ve üstü için idealdir.

Nasıl kullanılır?

Gündüz kremi her sabah gece kremi ise her gece temizlenmiş yüz ve boyun bölgesine yukarı ve dışa doğru hareketlerle nazik duygulanır, göz çevresi hariç uygulanmalıdır.

Cilt bakımında daha fazla bilgi edinmek ve ürünlerinizi indirimli alırken hediyelerde kazanmak isterseniz, Avın temsilcisi olmak,ücretsiz üye olmak isterseniz alttaki formu doldurmakla başlayabilirsiniz.

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir