Avon hediye kazanma zamanı

Avon Katalog her zamanki gibi süper hediyeler veya  para puan kazandırmaya devam ediyor. Bütün bunları alabilmek için öncelikle temsilci olmak gerekiyor. Ücretsiz temsilci olmak için hemen formumuzu doldurabilirsiniz.

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Fırsat 1 hediyemiz 

Avon katalog süresince tüm temsilcilerimiz  fatura fiyatı ile 300 TL sipariş verdiğinde ve 3 adet katalog eklediğinde yasemin misk ve odunsu notalardan oluşan Cherish EDP hediye kazanacaklar. Hak edilen hediye katalog 10’da verilecek ilk sipariş ile gönderilecektir. Dikkat edilmesi gereken hediye limitine ulaşılmış ise bir sonraki katalogda mutlaka sipariş verilmelidir, aksi taktirde hediye kaybedilir.

cherish

Fırsat 2; Hediye Veya Para puan

Avon Katalog 9 süresince fatura fiyatı ile 600 TL sipariş verdiğinde ve 6 adet katalog satın aldığında 239 TL değerinde hediye kazanacaklar. Cherish edp + English Home!den çift kişilik Alez takımı(2 adet yastık kılıfı ve 1 adet çarşaf koruyucu) ya da 100 parapuan kazanmış olacaklar. Temsilcilerimiz para veya hediye seçimini katalog 9 siparişini girerken sipariş girişi ekranından yapabilir. Hediye seçildi ise katalog 10 da verilecek ilk sipariş ile kolisinde gönderilecektir. Yada kazanılan 100 para ise katalog 10 bitmeden açılan Avon pazarından puanları kadar istedikleri ürünleri alabilecekler.

avon-fırsat-2

Fırsat 3 Hediye veya Avonpara

Avon  katalog 9 süresince fatura fiyatı ile toplamda 1200 TL sipariş verdiğinde ve 6 adet katalog satın aldığında 399 TL değerinde hediye  Cherish EDP 50ml. + English Home Alez Takımı + English Home Tek Kişilik Yatak Örtüsü Takımı  yada  Cherish EDP + 275para puan kazanacaklar. Tekrar hatırlatalım hediye veya Avonpara seçimi sipariş girişi yapılırken seçilmelidir.

Hediye seçildi ise temsilcimize  katalog 10 da vereceği ilk sipariş ile kolisinde gönderilecektir. Yada kazanılan 100 para ise katalog 10 bitmeden açılan Avon pazarından puanları kadar istedikleri ürünleri alabilecekler.alez-yatak-örtüsü

 Fırsat 4 Hediye yada Avonpara

Avon katalog 9 süresince  fatura fiyatı ile 1800 TL sipariş verdiğinde ve  6 adet katalog satın aldığında  582 TL değerindeki  Cherish EDP 50ml.+ English Home Alez Takımı + English Home Tek Kişilik Yatak Örtüsü Takımı + Goldmaster Saç Şekillendirme Seti(saç düzleştirici ve saç maşası) gibi süper hediyeleri ya da Cherish EDP+525 değerinde parapuan  kazanacaklar. Hak edilen hediyeler katalog 10 da temsilcilerimizin vereceği ilk siparişi ile kolisinde gönderilecek temsilcimiz puanı kadar  Avon pazarından hediye seçebilirler.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir