Avon Nature Pro At Kestanesi Ve Kırmızı Biberli Masaj Jeli

 Merhabalar; bu yazımda da yine sizlere muhteşem ürünlerden Nature Pro serisinde yer alan;  at kestanesi  ve kırmızı biberden oluşan balsamdan bahsetmek istiyorum. Ender Saraç’tan doğal güzellik formülü ve bakım ihtiyaçlarınızı tamamen doğal ürünlerle karşılamak için Avon  yepyeni bir seri hazırladı. Doğal olan saftır, doğal olan güzeldir, doğal olan güvenilirdir. Doğanın en faydalı özlerini Avon en etkili formülleri de sizin için bir araya getirdi.

at kestanesi ve kırmızı biberli balsam

Sizlere yüzyıllardır şifalı etkisi nedeniyle en sık kullanılan bileşenlerden; at kestanesi ve kırmızı biberden bahsetmek istiyorum. At kestanesi stres ağrı  ve yorgunluğu önler, damar çatlaklarını  giderir. Masajda uygulandığında kan dolaşımını hızlandırır. Kırmızı biber ise; C vitamini beta-karoten antioksidan deposudur. Metabolizmayı hızlandırır, bağışıklık sistemini güçlendirir.

Avon bu iki şifalı bitkiyi tamamen doğal yağlardan oluşan özel bir karışım ile bir araya getirdi. Nature Pro At kestanesi ve kırmızı biberli balsam vücutta bir rahatlama hissi verir. Masaj jeli olarak mükemmeldir, cildi ferahlatır ve rahatlatır. İçinde neler yok ki. Ferahlatıcı etkisi için at kestanesi, kırmızı biber, pelesenk yağı, kantaron yağı ,çörek otu yağı var. Ayrıca biberiye , okaliptüs ,nane ve karanfil yağlarından oluşur. Zengin yağ içeriği ise ferah bir his bırakmaya yardımcı olur. Ürün hızlı emildiği için yağlı bir his bırakmaz.

at kestanesi

Tüm  doğallığın içinde tabii ki başka faktörleri de düşündük. Dermatolojik olarak test ettiğimiz Nature Pro ürünlerinde paraben yok, gluten yok, hayvansal içerik yok. Bir diğer adıyla vegan ürünler. Sizler için yaptık mı en iyisini yaparız.

Sizlere şimdi at kestanesi  ve kırmızı biberden oluşan Nature Pro balsamın içeriğinden ve kullanımından bahsetmek istiyorum.

Nature Pro Masaj jeli İçeriği

Avon Nature Pro At kestanesi kırmızı biberli 500 ml ve 50 ml iki farklı boyuyla sizlere sunuyoruz.

At kestanesi kırmızı biber içeriği pelesenk yağı, kantaron yağı ve çörek otu yağı ile cildi ferahlatmaya yardımcı olurken; biberiye, okaliptus, nane ve karanfil yağlarından oluşan zengin esansiyel yağ içeriği ile de serin his bırakmaya yardım eder. Yağlı his bırakmaz, hızla emilir.

Nasıl Kullanılır?

Bir miktar jeli vücudunuza hafifçe masaj yaparak uygulayarak faydalarından yararlanmak mümkün. Ayrıca uygulamadan sonra eller yıkanmalıdır.

Sizde Avon ürünlerimizi daha uygun fiyata almak ve hediyeler kazanmak isterseniz; ücretsiz üyelik için alttaki formu  doldurabilirsiniz.

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir