Avon Parfümleri

Avon parfümlerinin tarihçesi

Avon 130 yılı aşkın süredir var olan güzellik firmasıdır. 1886’da Avon’un kurucusu David MacDonald kitap satarken yanında da ücretsiz numune parfüm hediye verirmiş. Kadınlar ücretsiz parfüm numunelerini kitaplardan daha fazla ilgi duymaya başlayınca parfüm üretmeye başlamış ve  parfümlerini satması için bir grup kadını işe almış. İşte o zamanlar Avon ve parfümleri doğmuş. 

Avon Parfümlerinin Kalitesi Şüphesiz Tartışılmaz.

Dünyanın en çok satan parfüm markalarından birisi olan Avon’un bazı parfümleri ödül almıştır. Ödül alan parfümlerden bir tanesi Eve Düet parfümdür 

evedüet-avon

Avon parfümlerin sırrı nedir?

  •  Lüks markalara hizmet veren usta parfüm tasarımcıları  ile birlikte çalışıyor olması en başta sayabileceğimiz özelliklerinden birisidir. By Kenzo Takada imzalı Avon Life Colour kadın ve erkek parfümleri gibi.
Avon Life Colour | Fragrance | Avon
  • Özel malzemeler ve içerikler kullanıyor olması (zor yetişen siyah orkide gibi)
  • En yüksek kalite ve uzun süre kalıcılık için sıkı testler gerçekleştiriyor. 

 EDP ile EDT Arasındaki Farkı Biliyormusunuz ?

 EDT Parfümün içindeki parfüm yağı esansı miktarına bağlıdır. Daha az yağ içeren EDT hafif bir parfümdür. Alkol fazla, parfüm esans yağı azdır ve genelde yaz ayları için kullanımı uygundur.

   EDP daha konsantre ve esansı zengin olan EDP  daha yoğun ve kalıcı olur. Parfüm severler için idealdir. Genelde soğuk mevsimlerde kullanılır.

Parfümden En İyi Etkiyi Alabilmek İçin, Parfüm Nerelere Sıkılmalıdır?

Parfüm nerelere sıkılmalıdır, nasıl saklanmalıdır? merak ediyoruz değilmi. O zaman birlikte keşfedelim.

  •  Parfüm nereye sıkılır: Damar noktaları en ideal noktalardır. Vücudun en fazla ısı ürettiği yerler burasıdır. Kokunun yayılmasına yardımcı olur. (Kulakların arkası boyun ve dekolte dirsek içi  bilekler ve dizlerin arkası)
  •  El bileklerini birbirine sürtmek sakın yapmayın; Bilinenin aksine o hareket parfümünün kokusunu değiştirebiliyor, parfümü yakmış oluyor.
  • Parfümün derin kokusu ve kalıcı olması daha uzun süreli bir kalıcı koku  elde etmek için parfümlerin devam ürünlerini sprey deodorant, Roll on deodorant ve vücut losyonu  gibi  ek ürünleri kullanabilirsiniz.
  • Parfüm nasıl saklanır Parfümleri ışık ve nemden uzak tutmak gerekiyor. Kokuların daha uzun süre korunmasına yardımcı olacaktır. Banyoda kesinlikle tutulmaması gerekiyor. Isı değişikliği olduğu için parfümde renk ve koku değişimi olabilir

Avon temsilcilerimizin çoğu üye olurken söyledikleri; Avon’un bütün ürünlerini kullanıyorum ama parfümlerini daha çok severek kullanıyorum ve satıyorum. Bu yüzden üye olmak istiyorum diye söyleyen temsilcilerimiz gibi düşünüyorsanız aşağıdaki formumuzu doldurabilirsiniz.

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir