Avon Temsilcisi Olmak İçin Şartlar Nelerdir?

Avon’da sizlerde kazanmak istiyorsanız temsilci olarak Avon’un kazançlı dünyasında yer alabilirsiniz. Türkiye’de ikamet eden ve 18 yaşını geçmiş olan herkes Avon’da temsilci olabilir.

Daha önceden yabancı uyruklu vatandaşlar temsilci olamıyordu maalesef. Ancak artık Türkiye’de oturan yabancı uyruklu vatandaşlar da temsilci olabiliyorlar. ,satış zorunluluğu yok. İstediğiniz zaman üyelikten ayrılabilirsiniz. Ücretsiz temsilcilik için formu doldurabilirsiniz.

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

 18 Yaş  Ve  Üzeri Olmanız Gerekiyor

Avon temsilcisi olmak için tek şart temsilci olacak adayın  18 yaşını tam olarak doldurmuş olmasıdır. Bazen 18  yaşını  doldurmamış ama Avon temsilcisi olmak isteyen kardeşlerimiz aile bireylerinin bilgisi ve onayı ile  büyükleri (anne,baba,abla) adından temsilci olabiliyorlar. Daha sonra ise kendileri 18 yaşını doldurduklarında  isterlerse  kendi adlarına transfer alabilirler.

Türkiye’de Oturuyor Olmanız Gerekiyor

Avon temsilcisi olabilmek için Türkiye de oturuyor olmak gerekiyor. Yurt dışından da üye olmak isteyenler olabiliyor. Ancak yabancı uyruklu da olsa Türkiye de oturduğu taktirde temsilci olabiliyorlar.

Yabancı uyruklu vatandaşlarımız daha önceden temsilci olurken uzun işlemler  oturum izni, kağıt form, imza gibi formaliteler oluyordu. Şimdi ise bir link ile Türk veya yabancı herkes temsilci olabiliyor.

Avon’un yeni uygulaması Grow üzerinden yapılmaktadır. Liderlerimiz şirket linkini size yolluyor.

Gelen linkte ad soyad ,açık adres,doğum tarihi gün ay yıl  isteniyor. Son sayfada yabancı kimlik numarası ve T.C kimlik numarası seçeneği bulunuyor.

Avon Grow dan yapılan kayıtlarda ister Yabancı kimlik  veya T.C numaranızı yazarak temsilci olduğunuzda 15 gün vade alabiliyorsunuz.

Yabancı kimlik numaranızı veya T.C yazmak istemiyorsanız; kapıda ödeme ile ürünleri alabilirsiniz.

Bilgiler yolladıktan sonra temsilci adayımıza  Avon kozmetikten cep telefonuna bir link geliyor, linke tıklayınca bilgilerinin doğrulanması isteniyor. Eğer bilgiler doğruysa devam ediyor ve şifre oluşturması isteniyor.

Şifre oluştururken dikkat edilmesi gereken en az toplam  8 karakterden oluşması bir büyük harf ,karakter ve  küçük harflerden oluşmasına dikkat edilmesi  gerekiyor. Şifre onayı aldıktan sonra  tebrikler  mesajı ve temsilci numaranız gönderiliyor. Daha sonra ana sayfaya yönlendiriliyor. Artık dilerseniz alınan şifre ve numara ile temsilcilere özel siteye  girebilir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir