Avon Yeni Üye İnci Temsilci Hediyeleri

Avon yeni üye olan  inci  temsilci hediyeleri muhteşem hediyeler arasında; Madam Coco’nun  battaniye ile yatak örtüsü ile yatak odaları güzelleşiyor. 1300 TL  değerindeki bu hediyeleri herkesin kazanmasını arzu ediyoruz.

 Verdiği bu temsilci hediyelerini kazanabilmek için temsilci olmanız gerekiyor. Henüz temsilci değilseniz aşağıdaki formu doldurarak ücretsiz başvuru yapabilirsiniz. Kayıt ücreti yok, sipariş verme zorunluluğu yoktur, kapıda ödeme veya 15 gün vade ile ödeyebilirsiniz.

https://www.onlinetemsilci.com/avon-faturami-nereden-ve-nasil-ode

 

incandance

 

Avona Hoş Geldin

Avon’a hoş geldin hediyelerini önceden de paylaşmıştık yine de özet geçelim. Aşağıda gördüğünüz hediyelerimizi yeni kayıt olmuş temsilcilerimiz kazanıyor. İlk kampanyasında fatura fiyatı ile 120 TL sipariş verdiğinde ve siparişine 2 Adet katalog eklediğinde çok beğenilen ve en çok satılan parfümü olan 30 ml Incandessence kadın EDP kazanacak.

 

little-black-dress

 

Avon hoş geldin hediyesi yeni kayıtların ikinci kampanyasında fatura fiyatı ile 175 TL sipariş verdiğinde ve yine 2 adet katalog eklendiğinde  çok beğenilen parfümü olan 30 ml  Little Black Dress EDP kazanacak katalog yazmayı kesinlikle unutmamalı hediyenin şartı katalog yazmaktır katalog yazılmadığı taktirde hediye kaybedilir

 

black-suede

 

 Avon hoş geldin hediyesi yeni kayıt olan temsilcimiz üçüncü kampanyasında fatura fiyatı ile 175 TL olan siparişine 2 adet katalog eklediğinde çok beğenilen erkek parfümlerinden biri olan 30 ml Black Suede erkek EDT kazanacak.

 

Tüm Temsilci Hediyeleri

Fırsat 1

Muhteşem bir bayan parfümü; bayanların yakından tanıdığı Avon EVE düet serisinin Eve Alluring kadın parfümü  kazanmaya hazır mısınız? Katalog 12 süresince fatura fiyatı ile 275 TL sipariş verdiğinizde ve 4 adet bir sonraki kampanya kataloğunu eklediğinizde bu parfümü kazanmış olacaksınız.

 

eva

 

Fırsat 2 

Madame Coco’dan çift kişilik çok güzel bir battaniye nasıl kazanacağız. Katalog 12 süresince fatura fiyatı ile 700 TL sipariş ve içerisinde 8 adet katalog eklediğinizde Madame Coco’dan battaniye ve Avon Eve Alluring kadın parfümü kazanmış olacaksınız.

 

 

Fırsat 3

Katalog 12 bitene kadar fatura fiyatı ile satışınızı 1300 TL ve 8 adet katalog ile tamamladığınızda Avon Eve Alluring kadın parfüm+Madame Coco dan çift kişilik battaniye ve Madame Coco dan çift kişilik Yatak Örtüsü kazanacaksınız.

 

madame-coco

 

DİKKAT : Hediyelerin tek şartı katalog yazmaktır, hediye limitlerine ulaştığınızda hangi limite ulaştıysanız o limitin katalog adedine dikkat etmeniz gerekir. Aksi takdirde hediyeyi kaybedersiniz.

Bu yukarıda gördüğünüz hediyeleri kazanmak için aşağıda olan ön başvuru formunu doldurmakla başlayabilirsiniz

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir