Avon’a Kayıt Olmak İçin Tıklayın

Hızlı kayıt için aşağıdaki katıl butonuna tıklayın 5 dakika dolmadan şifreniz ve üyelik numaranızı oluşturun

Avon temsilciliğini ister ek iş olarak düşünün ister kendi ürünlerinizi almak için düşünün. Ya da ev ihtiyaçlarını karşılamak için sermaye  gerektirmeden yapılacak en uygun para kazanabileceğiniz bir yöntem olarak düşünün. Avon size kazanç kapısını aralayacaktır.

Kimler Avon Temsilcisi Olabilir?

Avona kayıt olmak için 18 yaşını geçmiş kadın veya erkek  Türkiye’de oturan yabancı uyruklu ya da Türk vatandaşı herkes online olarak tek mesaj ile üye olabiliyor.

Çok sık olarak rastladığımız 18 yaşını tam doldurmamış kişilerde temsilci olmak istiyorlar. O kişiler ancak anne, baba, ağabey veya abla  gibi kişiler üzerinden temsilci olabilirler. Kendileri 18 yaşına geldiklerinde isterlerse kendi isimleri üzerine devir alabilirler.

Avona kayıt olmak isteyen temsilci adaylarımız ön başvuru formunda  ad, soyad, doğum tarihi, telefon numarası, adres yanında T.C. kimlik numarası istenmektedir. Bu bilgilerin tümü Avon tarafından istenilen zorunlu bilgiler arasında yer almaktadır. Bazı formlarda  kayıt için T.C. kimlik numarası istemiyoruz. Bu sayfalardan sadece ön kayıt işlemi gerçekleştiriyoruz. Buradan gelen kayıt talepleri doğrultusunda liderlerimiz kişiye Whatsapp’dan yazarak veya arayarak  bilgilerini teyit ediyor. Eksik olan T.C. kimlik numarası bilgisini  bu aşamada istiyor.

T.C. Kimlik Numarasını Vermek Güvenlik Riski Oluşturur mu?

Avona kayıt olmak için  T.C. Kimlik numaranızı paylaşmanız sizin için herhangi bir risk oluşturmaz. Risk oluşturan durumlar, kimlik fotokopisi paylaşmak olabilir. Seçim sandıkları başında sizin T.C. kimlik numaranızı  herkes görebiliyor. Bunun görünmesi risk oluştursaydı görünmesine izin verilmezdi. O nedenle bu açıdan korkmanızı gerektirecek bir durum yoktur. Verilen tüm bilgiler şirket güvencesi ile korunmaktadır. Bilgiler temsilcinin kendisine bile verilmemektedir.

Yabancı Vatandaşlar da Avon Temsilcisi Olabilir mi?

Kayıt olmak için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak zorunda değilsiniz. Türkiye de  yer alan milyonlarca yabancı vatandaş da ürünlerden ve  kazanç fırsatından yararlanmaktadır. Yabancı ülke vatandaşlarının kayıtlarında  yeni kayıt sistemi kullanılmaktadır Daha önceden kayıtlara  kağıt form dolduruluyordu. Oturma izni belgesinin  fotokopisi isteniyordu  ama şimdi Avon tarafından geliştirilen mobil uygulama Avon Grow üzerinden yapılmaktadır. Ve temsilcilerimiz kapıda ödeme ile ürün alabilmektedirler.

Kayıt ücreti ödemeden, satış zorunluluğu olmadan denemek isterseniz yapmanız gereken  ön başvuru formunu doldurarak; Avon Kayıt Başvurusu yapmaktır. Bunun için de aşağıda yer alan ön başvuru formu doldurabilirsiniz

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Önemli: Avon Grow üzerinden yapılan kayıtlarda vadeli ödeme olmuyor. Anında ödeme veya kapıda ödeme seçeneğini kullanabilirler. 

 Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir