Today Kadın Parfümü EDP

Çiçeklerin büyülü baş döndüren kokularının birleşiminden olan özellikle çiçek kokusunu sevenler İçin temiz tene sıkıldığında tenle mükemmel uyumlu parfüm. Güçlü ve kalıcı olsa da bir o kadar da hafif olması nedeniyle tam bahar kokusudur. Hediye olarak da rahatlıkla önerebileceğimiz muhteşem parfümlerimizden. Benim de yıllardır kullandığım ve her kullandığımda çevremdeki herkesin sorduğu ve kimilerinin de parfümünüz  ‘Avon Today mi’ diye isim belirterek sorduğu bir parfüm olan Today kadın parfüm; çarpıcı ve bilinen bir kokudur. Avon temsilcilerinin de en çok sattığı parfümlerden bir tanesidir. 2004 yılında satışa sunulmuştur ve 2005 yılında ödül kazanmış bir parfümdür.

Today-avon

Avon Today serisinde; Today erkek, Today Tomorrow, Today Always ve en son çıkan Today serisinin  farklı bir kokusu ise mart kataloğunda satışa sunulmuştur.

 TTA TODAY İçeriğini Merak Ediyor musunuz?

G-VS45VNPS1P

İlginç ve egzotik tropikal çiçekler bulunan parfümde içerisinde kaktüs barındırır. Yasemin kokusu da oldukça baskındır. Ferahlatıcı notalar ile başlayan parfüm içeriğinde; üst notasında kaktüs, frezia, madagaskar yasemin’i bulunmakta orta notada sümbül ,portakal çiçeği ile hibiscus ,strelitza alt notalarda ise; gül suyu, sandal ağacı sedir ve misk kadifemsi notalar  bulunmaktadır. Parfüm 20 ile 50 yaş aralığında bayanlar için idealdir. 50 ml olarak satışa sunulmaktadır. Her mevsimde ve gece gündüz kullanılabilir. 

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir