Avon Kadın ve Erkek Parfümleri

Avon parfümlerini daha uygun fiyata almak isterseniz ücretsiz üye olabilirsiniz

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Avon’un parfüm serisinde kadın ve erkeklere yönelik birbirinden güzel parfümleri; herkesin beğenisine, tarzına uygun mutlaka bir parfüm vardır. Siz de sevdiğiniz Avon parfümünün içeriğini merak ediyor musunuz? O halde Avon’un en sevilen parfümlerinden Perceive, Acractıon Desire ve Surrender parfüm içeriğine bakmaya ne dersiniz?

parfümler

Avon Perceive Kadın Ve Erkek Parfümleri

Pozitif sakin ve huzurlu hissetmek isteyenlere uygun bir parfümdür. Hem kadın hem erkek parfümü olduğu için hediye alternatifi olarak da uygundur. Parfümlerin yanına kadın parfümü yanına vücut losyonu erkek parfümü yanına  traş losyonu gibi tamamlayıcı ürünler kullanıldığında etkisi 2 kat daha artmaktadır. İçeriklerine bakacak olursak;

perceive
  •  Perceive kadın  parfümü Kadınların en çok hoşlandıkları aromalardan beyaz biber, sarı frezya ve gardenya kokularından oluşmaktadır. Zarif çiçekçi notalarla buluşan bu kokuyu tüm hanımlara tavsiye ederiz. 50 ml boyutunda sunulmaktadır.
  • Perceive erkek parfümü Erkekler için de su nanesi ve bergamotun baharat ve yosunla karışmış kokularından oluşmaktadır. Aynı zamanda su nanesinin ferahlatıcı aromasını eşlik ettiği koku 100 ml boyutunda satışa sunulmaktadır.

Avon Attraction Kadın Ve Erkek Parfümleri

Çekici ve etkileyici hissetmek isteyen kişiler için özel olarak hazırlanmıştır. Özel formül ile 8 saat kalıcı etkili parfümler  özellikle dikkat çekici olmayı seven çiftler için bu parfümleri önerebilirsiniz. Satış olarak kadın erkek paket olarak satıldığında kazanç fırsatını artırabilirsiniz. Parfümlerin yanına vücut losyonu tıraş losyonu gibi tamamlayıcı ürünleri  önerebilirsiniz. Etkisi daha fazla ve uzun süreli olacaktır.

attractıon

Attraction kadın parfümü bu odunsu ve meyveli Avon attraction kadın parfümü böğürtlen miss ve  vanilya amber notalarından oluşmaktadır. Bu koku uzun süre kalıcılığı ile her geçen saat kadınları daha çekici kılar. 50 ml olarak satışa sunulmaktadır.

Attraction erkek parfümü Avon erkek parfümü tatlı baharatlı koku seven ler için üretilmiştir. Amber, zencefil misk ve  odunsu notalardan oluşmaktadır. 75 ml olarak sunulmaktadır.

Avon Surrender Erkek Ve  Kadın Parfümleri

Efsane geri döndü diyebiliriz. Daha önceki senelerde satıştan kaldırılmıştı. Avon yıllarca satışa sunulmadı çok istek olunca yeniden sunulmaya başladı. Bu parfümün severleri erkekler ve kadınlar parfümün yeniden dönmesine kullanıcıları çok sevindiler . 

surrender

 Surrender kadın parfümü baş döndürücü yönünü ortaya çıkarmak isteyen bayanlara tavsiye ediyoruz. İçeriği  oryantal vanilya ve meyveli olup, misk amberin çiçeksi notaları egzotik bergamot ve turunçgil kokularının birleşiminden doğan etkileyici bir parfüm 50 ml olarak sunulmaktadır.

Surrender erkek parfümü hafif ve etkileyici kokulardan hoşlanan erkekler için ideal bir parfümdür. Odunsu baharatlı koku kategorisinde bir erkek parfümüdür. içeriği amber, paçuli ve beyaz misk kokularından oluşmaktadır. 50 ml olarak sunulmaktadır.

Avon Attraction Desire Kadın Ve Erkek Parfümleri

Parfüm denilince akla ilk gelen markalardan olan Avon; Sevgililer Günü’ne özel yepyeni parfüm seti sundu. Avon Attraction Desire çiftlere özel tasarımıyla ilgi çekici cazibeli ve güzel bir hediye olarak önerebiliriz.

attractıon-desire

Attraction  Desire kadın parfümü Karakiraz esansi ile cazip bir kokusu olan bu parfümün kalıcılığı da uzun sürelidir. Kara kiraz esansı, arap yasemini  ile duyuları harekete geçirirken, altın amberle kalıcı bir etki bırakıyor. Koku ailesi oryantal vanilya ve amber olan bu parfüm  50 ml olarak satışa sunulmaktadır.

 Attraction Desire erkek parfümü  erkek parfümünde ise karşı konulmaz karakiraz, orrisle gönülleri çelerken, amberle kendini daha çok hissettiriyor. Odunsu baharatlı kokuyu seven erkekler için özellikle önerilir.75 ml olarak satılmaktadır.

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir