Avon Yeni Ruju Hyalüronik Asit Dolgulu Mat Ruj

Dünyanın İlk Ve Tek Hydramatic Mat Ruju İçin Hazırmısınız ?

Avon ailesi olarak Muhteşem şubat ayı ile birlikte sevgi ayı dedik önümüzdeki günlerde sevgililer günü de kutluyor olacağız ve sevgililer gününde de elbette güzel bir makyajla günümüzü taçlandıracağız. Bugün çok güzel bir ürünü tanıtacağım sizlere dünyanın ilk ve tek olma özelliğine sahip muhteşem bir ürün

Gerçekten beni lider ve temsilci olarak heyecanlandırıyor. bugün dünyanın ilk ve tek Avon’un hyalüronik asit dolgulu mat rujuyla tanıştıracağım. Bu arada 12 rengi var hydramatic mat ruj Şubat ayı itibariyle temsilcilerimize özel olan biz bize dergisinde hem de muhteşem bir promosyonla temsilcilerimize sunuluyor.

ÜCRETSİZ KENDİ KENDİNE HIZLI AVON TEMSİLCİSİ OLMAK İÇİN LİNKE TIKLA

https://arp.avon.com/prp/TR/tr/AVONHIZLIKAYITOL

5 dakika sürmeden üyelik numaran ve şifren telefonuna gelsin sana özel siteye gir ve geliş fiyatı ile alışverişe başla

 Hyalüronik asit nedir?

Kafanızda soru işaretleri oluştu diye düşünüyorum hemen şöyle açıklayayım hyalüronik asit aslında her insanın vücudunda olan bir maddedir. kendi ağırlığının tam 1000 katı fazla bir şekilde nem tutma su tutma özelliğine sahip olan bir maddedir.

 Dolayısıyla dudaklarınıza hyalüronik asit dolgulu bir ruj uyguladığınızda hem daha dolgun hem pürüzsüz hem de aynı zamanda nemlenen dudaklara sahip oluyorsunuz

Ben daha nud tonlar kullanmayı seviyorum şöyle gözlerinizi kapattığınız da bu ruju sürdüğünüzde  asla mat bir ruj kullandığınızı  düşünemezsiniz  çünkü dudaklarınız  gerçekten çok pürüzsüz yumuşacık olacak o kremsi yapısı asla mat gibi durmayacak  ve dudaklarınızı da arka planda nemlendirdiği için kurutmayacak.

Şimdi hemen formumuzu doldurun ücretsiz üye olun rujlarımızı size gelen uygun fiyatla ile alın kullanmaya başlayın

%100 mat görünüm!

Mat ruj kullanmak istiyorsunuz fakat dudaklarınızı kuru mu hissettiriyor? Ya da mat ruj kullanırken aynı zamanda dudaklarınıza bakım mı yapmak istiyorsunuz?Çözümü Avon Hydramatic mat ruj

Avon da 12 farklı ve zengin renk seçeneğiyle!

Avon Hydramatic tüm cilt tonlarına uyacak, 12 lüks ve renk açısından zengin tona sahiptir. Bu renk tonlarından dilediğinizi seçebilir ve yoğun mat görünüme ulaşabilirsiniz. Dudaklarınıza bakım yaparken aynı zamanda dudaklarınızı yoğun mat görünüme ulaştırabilirsiniz.

son zamanların Trend makyajını da yakalamış oluyorsunuz

Avon Rujumuzun İçerisinde güneş koruması var mı?

SPF 13 güneş korumasıyla birlikte de aynı zamanda dudaklarımızıda zararlı etkenlere karşı koruyor yani özellikleri say say bitmiyor .

Avon 12 farklı rengi ile birlikte gerçekten çok güzel bir ruj koleksiyonu diyebiliriz. Son zamanların trend makyajını yakalamış oluyorsunuz.

Özellikle Avon temsilcilerimiz kullandıkları Avon On uygulaması üzerinden makyaj özelliğini de kullanarak her rengini kameralarını açarak kendi yüzlerinde test edebilirler.

bu yazımı okuduktan sonra sipariş vermek veya temsilcimiz olmak isterseniz.

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir