Avon lideri Ne kadar kazanıyor? Kazancı yenlendi!

Avon ile başardıkça alkışlanmak, kendi belirlediğiniz  zamanlarda çalışmak ve kazancınızı artırmak ister misiniz?

Satış yaparak %18 ile %50 TL kazanç ve çeşitli hediyeler kazanıyorsunuz. Ekip kurarak prim, hediyeler ve ödüller kazanabilirsiniz

avon-satış-lideri

Nasıl Satış Lideri  Olabilirim?

Temsilci olmadan satış lideri olamıyorsunuz sayfamızdaki temsilci formu doldurarak başlayabilirsiniz, öncelikle temsilci olarak başlıyorsunuz 3 ay sonra liderliğe karar verdiğinizde  liderinize bildirebilirsiniz.

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Temsilci nasıl bulabilirim?

Türkiye’nin her yerinden 18 yaşını doldurmuş Türk veya yabancı uyruklu kişileri temsilci yapabilirsiniz. Sizin gibi kendi ürünlerini geliş fiyatından almak isteyen veya satış yapmak isteyen, ek gelir elde etmek isteyen akraba ,arkadaş ve çevrenizdeki herkese Avon fırsatlarını hediyelerini sunarak başlayabilirsiniz. 

Avon ilk 6 ay boyunca destek ödülleri ile sizi destekliyor.

Satış lideri ilk kampanyasın da alt ekibine 5 temsilci kayıt eklediğinde ve ekip olarak 9500 TL satışa ulaştığında 525 TL ödül kazanmış olacak.Daha yüksek basamaktaki koşulları yerine getiren liderimiz onun ödülünü kazanacak.

Örneğin ilk kampanyasını yaşayan bir satış lideri 4. ayın koşullarını yani 7 aktif temsilci 16000 satışı yerine getirdiğinde 525 TL yerine 900 TL kazanacaktır.

Liderimiz 1.nesil grubunda her 12500 TL satıştan 150TL satış ödülü kazanacaktır. Ödül katlamalı olarak kazanılmakta yukarıda tabloda görüldüğü üzere 50.000 TL satışta 600 TL kazanç sağlayacaktır.

Önemli: Bu programdan yararlanabilmek için 1.neslinde en az 350 TL sipariş veren,T C li 2 temsilci kaydı yapılmalıdır.

Avon’da kazan kazan bitmiyor. Liderlerimiz temsilcileri Gold ve üzeri seviyeye yükselttiğinde her bir temsilci için ek kazanç elde edecekler.

Liderlerin temsilci gelişim ödülleri:

Temsilcisi Gold seviyesine çıktığında lider 100 TL kazanacak

Temsilcisi Platinum seviyesine çıktığında Lider150 TL kazanacak

Temsilcisi Star seviyesine çıktığında Lider 200 TL kazanacak

Önemli:Bu programdan yararlanabilmek için 1.neslinde en az 350 TL sipariş vermiş T.C li 2 temsilci kaydı yapılmalıdır.

Seviye Atlama Ödülü

Yen Satış lideri bütün seviyeleri atladığında toplam 3800 TL’ye varan kazanç ve hediyeler kazanabiliyor Seviyelerimiz 12 seviyeden oluşmaktadır. Girişimci- Yönetici-Direktör ve Koordinatör olarak’da 4 gruptan oluşmaktadır.

 Liderimiz seviyesini geliştirdikçe seviyesine göre alt tablodaki paraları kazanacaktır.

Örnek: Satış  lideri olduğunda 125 TL kazanılacak Uzman satış lideri olduğunda seviye atlama ödülü 125+125 TL seviye koruma ödülü toplam 250 TL-  bronz satış lideri olduğunda seviye atlama ödülü 180 TL+250 TL seviye koruma ödülü toplam 430 TL kazanacaktır.

Liderimiz 6 kampanya süresince destek ödülü aldıktan sonra belli seviyeye gelmiş oluyor.

Artık olduğu seviye ve satışa göre prim almaya başlayacak.

Şimdi liderlerimiz seviye ödülü ve komisyon ne kadar kazanabilir, onu inceleyelim.

GİRİŞİMCİ 

Satış lideri:

7aktif temsilci ve liderin kendi satışı da dahil 9300 TLkatalog fiyatı ile ekip satışına ulaştığında 525TL kazanacak, bronz ve Pink temsilcisinden %2 Silver ve üzeri temsilcisinden % 3 prim kazanacaklar

Uzman satış lideri

7 aktif temsilci ve liderin kendi satışı dahil 16500 TL katalog fiyatı ile ekip satışı olduğunda Pink ve bronz temsilcisinden %3 Silver ve üzeri temsilcisinden % 4 prim kazanacaklar

Bronz satış lideri:

10 aktif temsilci ve liderin kendi satışı dahil 30000 TL katalog fiyatı ile ekip satışına ulaşıldığında Pink ve bronz temsilcisinden %3.5 Silver ve üzeri temsilcisinden %4,5 prim kazanacaktır.

YÖNETİCİ 

Gümüş satış lideri

13 aktif temsilci ve liderin kendi satışı dahil 51000 TL katalog fiyatı ile ekip satışına ulaşıldığında Pink ve bronz temsilcisinden % 4 Silver ve üzeri temsilcisinden %5 prim kazanacaktır.

Altın satış lideri

17 aktif temsilci ve liderin kendi satışı dahil 93000 TL katalog fiyatı ile ekip satışına ulaşıldığında Pink ve bronz temsilcisinden % 4,5 Silver ve üzeri temsilcisinden %5,5 prim kazanacaktır.

Lider kendi gibi bir lider çıkardığında onun alt ekibi 2.nesli oluyor o ekipten % 2 prim kazanacaktır.

Platin satış lider

21 aktif temsilci ve liderin kendi satışı dahil 142500TL katalog fiyatı ile ekip satışına ulaşıldığında Pink ve bronz temsilcisinden %5 Silver ve üzeri temsilcisinden % 6 prim kazanacaktır.

Lider kendi gibi bir lider çıkardığında onun alt ekibi 2.nesli oluyor o ekipten % 2,5prim kazanacaktır. ikinci nesil altından bir lider daha olursa o liderden %1 kazanacaklar

DİREKTÖR

Direktör satış lideri:

25 aktif temsilci ve liderin kendi satışı dahil 217000 TL katalog fiyatı ile ekip satışına ulaşıldığında Pink ve bronz temsilcisinden %5,5 Silver ve üzeri temsilcisinden % 7 prim kazanacaktır.

Lider kendi gibi bir lider çıkardığında onun alt ekibi 2.nesli oluyor o ekipten % 2,5 prim kazanacaktır. ikinci nesil olan lider altında bir lider daha olursa o lider 3.nesil olacaktır o liderin temsilcilerinden de o %1,5 kazanacaktır.

Kıdemli direktör:

30 aktif temsilci ve liderin kendi satışı dahil 317500 TL katalog fiyatı ile ekip satışına ulaşıldığında Pink ve bronz temsilcisinden % 6 Silver ve üzeri temsilcisinden % 7,5 prim kazanacaktır.

Lider kendi gibi bir lider çıkardığında onun alt ekibi 2.nesli oluyor o ekipten % 3 prim kazanacaktır. ikinci nesil olan lider altında bir lider daha olursa o lider 3. nesil oluyor ve o liderin temsilcilerinden de %1,5 kazanacaktır.

Grup direktörü:

35 aktif temsilci ve liderin kendi satışı dahil 500000 TL katalog fiyatı ile ekip satışına ulaşıldığında Pink ve bronz temsilcisinden % 6,5 Silver ve üzeri temsilcisinden % 8 prim kazanacaktır.

Lider kendi gibi bir lider çıkardığında onun alt ekibi 2.nesli oluyor o ekipten % 3 prim kazanacaktır. ikinci nesil olan lider altında bir lider daha olursa o lider 3. nesil oluyor ve o liderin temsilcilerinden de %1,5 kazanacaktır.

KOORDİNATÖR

Koordinatör Satış Lideri; Bu seviyeye geldiyseniz 40 aktif temsilci ve liderlerinizle birlikte 825000 TL rakamına ulaşmanız gerekiyor.

Avon Kıdemli Koordinatör

Altınızdaki liderleriniz ve temsilcileriniz ile birlikte 45 aktif temsilci ile 350.000 TL satış rakamına ulaşmanız gereklidir. Pink ve bronz temsilcisinden % 7 Silver ve üzeri temsilcisinden % 9 prim kazanacaktır.

Avon Grup Koordinatörü

Bu seviye için 50 aktif temsilci ve ekibinizle birlikte toplam 1300TL ciroya ulaşmanız gerekmektedir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir