Avon Temsilcisi Üyesi Olmak Ücretsiz

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Ev hanımları evde otururken çocuklarını evini ihmal etmeden eve gelir sağlamak ve esnek saatlerde çalışma şekliyle kazanç sağlamak için ilk tercihleri doğrudan satış sistemi olan Avon’a temsilci olmaktır. Aynı şekilde öğrenci ve çalışanlar da ek gelir imkanı sağlamak için Avon’a üye olmak istiyorlar. Ancak Avon’da temsilci olmayı düşünenlerin en çok merak ettiği ve sorduğu temsilci olmak için ücret ödüyor muyuz? Tabi ki hayır ücretsiz üyelik için resme tıklayın. Türkiye’de Doğrudan satışta(Avon, Oriflame, Dore, Amway, Hunca vs) markalar vardır ve bunlarında her birinin farklı uygulamaları bulunmaktadır. Bu sayfada 100’den fazla ülkede 6 milyondan fazla temsilci ile hizmet veren Avon’un kayıt şartlarını inceleyelim birlikte

Avon da Kayıt Ücreti Yok

Evet değerli temsilci adaylarımız Avon temsilcisi olmak isteyenlerden  hiç bir ücret alınmadığı gibi temsilcimiz olan kişilere adreslerine ücretsiz katalog gönderimi yapılmaktadır. Ve bu bir kaç senedir devam etmektedir.

Daha Önceki Yıllarda Ücret Alınıyordu

2015 öncesinde temsilci olmak isteyen kişilerden değişen rakamlarda ücret alınıyordu. Kayıt ücretine ek olarak numune ekleniyordu. Üyelik ücreti 7 tl ise 10 TL de numune ile temsilcilerimiz 17 TL gibi ücret ödüyordu. Son yıllarda üyelik ücreti tamamen kaldırıldı. Bu temsilcilerimizi ve bizi mutlu etmiştir.

Önceden Üyelik Ücreti Faturaya Ekleniyordu

Ücretli olduğu dönemde insanlar bu ücreti nereye ödeyeceğini çok merak eder, bazen kendilerini kayıt yapan takım öncülerine vermek isterdi. Durum çok farklı olup, bu ücreti temsilciliğiniz onaylanıp, ilk siparişinizi verdiğinizde faturaya eklenir. Örnek 100 TL sipariş verdiniz 8 TL’de temsilci ücreti olduğunu kabul edersek siz ilk siparişiniz de 108 TL ödemeniz gerekirdi.

Temsilci Oldunuz ama sipariş veremediniz

Denemek amaçlı temsilci oldunuz ama hiç sipariş girişi yapmadınız. 3 Kampanya boyunca hiç sipariş girmemeniz halinde sistem sizi otomatik olarak düşürecektir. Bu tüm temsilciler için geçerli olup, yeni temsilci  eski temsilci demeden ayrım yapmadan 3 kampanya sipariş vermediğinizde üyelik düşürülür.

Yeniden Temsilcisi Olabilirsiniz

Temsilci oldunuz üç kampanya boyunca sipariş veremediniz, sistem sizi düşürdü. Bu durum Avon ile sizin aranızda herhangi bir soruna neden olmaz. İstediğiniz zaman  tekrar başvuru yaparak Avon temsilcisi olabilirsiniz. Aşağıda yer alan temsilcilik formunu doldurabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir