Avon Anew Hydra Pro Vita D Su Bazlı Krem

Kıştan yavaş yavaş bahara doğru geçmeye başlıyoruz. Ama Türkiye’deki kış şartlarına bakıldığı zaman da birazda mevsimin gerisinde ilerliyoruz. Her yerde rüzgar kar vesaire ve bunlar da cildin çok ciddi anlamında nemini etkileyen faktörler.

Şimdi Avonda yepyeni bir krem Anew Pro Vita D; su bazlı bir krem çıktı. Su bazlı ne demek? 72 saate kadar cilt  nemini  hapsediyor ve  tamamen cilt nemini hissediyorsunuz. O kadar başarılı bir krem ki içerisindeki   D  vitamini gücüyle özellikle  gün boyu nemini hissettiğiniz bir krem olacak. Çünkü bizler de nem azaldıkça cilt daha solgun ve mat görünür ve kırışıklıkların oluşmasına da zemin hazırlar.

Avon-hydra-su-bazlı-krem

Cilt de olan nemsizlik özellikle su tüketimi az olan kişilerde daha fazla hissedilir. O yüzden nemlendirici bizim için o kadar önemlidir. Benim size önerim dünyanın bütçesini nemlendirici bir kreme vermektense daha uygun fiyata neden Avon  nemlendirici almayasınız. Avon’un 72 saate kadar kalıcı nemlendiricinin orijinal boyunu almıyorsanız  bile; Avon’un temsilcileri aracılığı ile numune boyu isteyerek deneyebilirsiniz. 

D vitamini içeren eşsiz bir ürünle cildini neme doyurmak istermisin?

 Avon’a özel geliştirilmiş Pro- Vita D teknolojisi Ile nemi cildinize 72 saat hapseden Anew Hydra  Pro Vita-D su bazlı krem; güneş olsun ya da olmasın cildin D  vitamini aktivitesini artırır. Formülü cildi serbest radikallerden koruyarak cildin erken yaşlanmasına önler. Su bazlı formülüyle çabuk emilir ve cildi ağırlaştırmadan nemlendirir. Düzgün nem bariyeri zayıfladığında nem kaybı cildi solgun ve kuru gösterir. Diğer kremler nem desteği verdiğinde cilt bu nemi tutamayabilir. Su bazlı krem cilt bariyerini güçlendirir ve 72 saat nemi hapseder, sağlıklı ve parlak görünür. Bu hissi yaşamak istiyorsanız  bu krem tam size  göre.

Hangi Yaş Ve Cilt İçin Önerilir?

Tüm yaş grupları ve tüm cilt tiplerine uygundur. Bu kremi yaşınıza, cildinize uygunluğunu düşünmeden alabilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Nasıl Kullanılır?

Gündüz ve gece kullanımına uygundur. Temiz cilde nazikçe içten dışa doğru hareketlerle göz çevresi hariç kullanılmalıdır. Özellikle çok kuru ciltlerde su bazlı olduğu için hafif bir his bırakırken, inanılmaz nemlendirme sağlıyor. Gerçekten tam bir nem bombası diyebiliriz.

Cilt bakımında daha fazla bilgi edinmek ve ürünlerinizi indirimli alırken hediyelerde kazanmak isterseniz ücretsiz üye olabilirsiniz. Bunun için alttaki formu doldurmakla başlayabilirsiniz.

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir