Avon Incandessence Parfüm (EDP)


Avonun en eski kokularından biri olan ve çok sevilen parfümü olan İncandessence’den bahsetmek istiyorum. İncandessence Avon tarafından 2000 yılında piyasaya sürüldü. Çiçeksi meyveli koku seven kadınlar için güzel bir öneri ve Avonun en çok sevilen bir parfümüdür.

Öncelikle şişe tasarımından başlamak istiyorum. Yuvarlak, altın gibi sarı bir şişesi var ve 50 ml bir parfüm yani kolay kolay bitmiyor. Sarı renginden dolayı da gerçekten insana enerji veriyor diyebilirim.

avon-incandessence

30 ml çanta boyu şişesi de var ve her çantaya kolayca sığabiliyor. Çanta boyu olan bir parfüm olması ayrıca müşteriler tarafından çok seviliyor. Dökülme, akma sorunu yaşanmıyor. 

Ben şahsen bu kokuyu sıkınca, buram buram temiz çiçek kokusunun büyüsüne kapılıyorum. Avon İncandessence tamamen çiçek kokusudur. Ancak çok hafif bir belli belirsiz bir meyvemsi notada barındırmaktadır 

Avon İncandessence mükemmel çiçek kokularını seven kadınlar için uygundur. Kadınlar bu kokuyu doğal güzelliklerinin ve romantik hallerini göstermek için kullanmak isterler. İlkbaharın ve yazın göz kamaştıran yoğunluğunu ve renklerini seven kadınlar için hoş bir kokudur.
 Avon’un tüm parfümleri gibi İncandessence de günlük kullanım için ve tüm cilt tipleri  için uygundur .

Genelde 25-50 yaş aralığındaki kadınların tercih ettiği sıcak enerjik göz alıcı çiçeksi ve oryantal bir kokudur.
Bahar gelmeden kokusu ile  geldiğini hissettirecek türden bir koku. Gerçekten çok başarılı özellikle çiçek kokularını seviyorsanız, mutlaka şans verin deneyin derim .

Avon da ıncandessence serisine Incandessence Glow,Incandessence Lotus ve Incandessece Enjoy eklenmiştir.

Parfüm  İçeriğinde Neler Vardır?

Üst notalarda orkide, vadi zambağı ve siklamen vardır. Orta notalarda  elmas orkide, beyaz şakayık ve frezya notaları bulunduruyor. Mis gibi bir bahar kokusu diyebilirim.

Türkiye’de en çok sevilen çiçek türlerinden biri haline gelen orkide; aynı zamanda parfümlerinde içeriğini süslemektedir. Kadın EDP içeriğinde kullanılan tür elmas orkidesi olup; fantazi notası da diyebiliriz. Aroma orkidenin çekirdeklerinden elde edilmektedir.

Parfümün orta notalarında yine çok seveceğiniz bir koku olan beyaz şakayık bulunmaktadır. Avon’da incandessence EDP dışında Soft musk, Far Away, Perceive Oasis parfümlerinde de şakayık kokusu içermektedir. Parfümlerde oluşturduğu canlandırıcı ve romantik etki nedeniyle sıkça kullanılan bir çiçek olan frezya aroması da  bulunmaktadır. Temiz cilde uygulanır. Kalıcılığı daha uzun ve etkili olsun isterseniz; vücut spreyi, vücut losyonu roll on deo, sprey deo gibi devam ürünlerini kullanabilirsiniz.

avon-incandessence-devam-ürünleri

Kendi ürünlerinizi uygun fiyata alırken çeşitli hediyeler de kazanmak isterseniz; ücretsiz üyelik ve katalog için alttaki formu doldurabilirsiniz. Satış şartı yoktur.

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir