Avon Anew Yenileyici Protinol Ampüller

Bahar’la birlikte cildinizi yenilemek kırışıklık görünümünü azaltmak ve daha genç görünmek istiyorsanız Anew ve bakım ürünlerini hemen kullanmaya başlayın .

Avon’un geliştirdiği teknolojilerin uzun yıllardır cilt bakım dünyasına yön verdiğini hepimiz biliyoruz.1986 yılında saf protinolü yaşlanma karşıtı ürünlerde kullanan ilk güzellik şirketinin Avon olduğunu biliyor muydunuz?

Bizde cilt bakımında fark yaratan anew  ürünlerimize meydan okuyan bir söylemle nisan kataloğu kapağına taşıdık. Kapağımızda diyoruz ki cildine botoks dolgu gibi estetik işlem  yaptırmayı mı düşünüyorsun, tekrar düşün. Bu Avon Anew ürünlerimizin performansına olan güvenimizi yansıtan güçlü bir mesaj Avon anew krem serum ve ampullerimiz gerçekten çok özel ürünler arkadaşlar.

Avon’dan  başka hiçbir markada olmayan protinol Teknoloji sayesinde başka hiçbir markanın vadedemediği kadar Avon anew ürünlerinden  hızlı ve etkili bir performans alıyorsunuz.

Ben şahsen 7 günlük protinol ampulümü yeni bitirdim. Ve yine gözle görülür bir farkı ben de şahsen tecrübe ettim. Yine tekrar altını çiziyorum, gerçekten yenilikçi, gerçekten fark yaratan rakiplerimizin hiçbirinde olmayan ürünler isterseniz serumun özelliklerine ve hangi ciltlerin yaşların kullanabileceğini inceleyelim.

Anew cildinizi yenileyen ampüller  

Cildinizde kolajen farkını keşfedin. Yeni protinol teknolojisi sadece Avon’da. Avon’u özel protinol teknoloji ile zenginleştirilmiş formülü sayesinde 7 gün içerisinde daha dolgun ve sıkı bir cilt sağlar. Cildin daha dolgun ve genç bir görünüm kazanmasına destek olur. Cildi anında nemlendirir ve sıkı bir görünüm kazandırır.

anew-ampul

Hangi cilt tipi ve yaş kullanır?

Tüm yaşlar ve tüm cilt tipleri için uygundur.

Ampuller Nasıl kullanılır?

Her gün bir ampul kullanılır. Bir kutuda 7 gün için 7 ampul vardır. Ampulün baş kısmı koparılır. Yüz boyun ve dekolte bölgesine temiz cilde masaj yaparak uygulanır. Ardından nemlendirici ile her gün bir ampul olacak şekilde her gün  uygulanır. Aynı uygulamayı ayda bir tekrarlanır. Aktif akne veya sivilcelerin üzerine uygulamayın.

Anew devam ürünleri

Anew Micellar water. Anew gece, kremi,Anew gündüz kremi ve Anew göz kremleri ile kullanabilirsiniz.

Sizde kendi ürünlerinizi daha uygun almak veya cilt bakımı hakkında eğitimler almak isterseniz ücretsiz üyelik için aşağıdaki formu doldurmanız yeterlidir.

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir