Avon Temsilcisi Sipariş Vermek Zorunda Mı?

avon-sipariş

Avon Temsilcisi Her Ay Sipariş Vermek Zorunda mı?

Avon 1993 yılında Türkiye’de kazanmaya ve kazandırmaya başlamıştır. Avon temsilcisi olanların  veya olacakların ilk sorusu her ay sipariş vermek zorunda mı olacağım ya da Avon’da sipariş zorunluluğu var mı? Avon’da sipariş zorunluluğu tabi ki yok. Bu konuda sizleri rahatlatmak isteriz.

Sosyal medyada olsun çevredeki kişilerden olsun yanlış bilgiler olabiliyor. Avon’da satış zorunluluğu, sipariş zorunluluğu yoktur. Avon siparişlerinde kargo limiti vardır. normal zamanlarda 500 TL  altında olan siparişlere 25 TL kargo ücreti uygulanmaktadır. Ancak Avon bunu  yaz döneminde 350 TL kadar düşürebiliyor veya çok güzel ve uygun  paketler sunulabiliyor. Kargo ücreti alınmayan kargo  limit düşürme ve paket fırsatlarımızın kampanyaları lideriniz tarafından veya şirketimiz tarafından mesaj ile bilgilendirme yapılır.

Avon da Sipariş Zorunluluğu Yok!

Üstte belirttiğimiz gibi sipariş zorunluluğu yok ama tek yapmanız gereken kargo limitine dikkat etmektir. İsterseniz 25 tl sipariş verebilirsiniz ama kargo limitinin altında verilen siparişlere 25tl kargo ücreti eklenir. Bu kargo ücreti direk olarak faturanıza yansır. Bu yüzden sizlere tavsiyelerimiz siparişlerinizi kargo limitine göre ayarlamanız.

Avon Hediyeleri İçin Bir Sonraki Kampanya Sipariş Şartı Var mı?

Avon temsilcilerimizin en çok  ilgisini çeken kazançtan önce Avon hoş geldin ve tüm temsilci hediyeleri olmaktadır. Her ay bir birinden özel hediyelerin yer aldığı kampanyalar oluyor bu sebepten dolayı bir sonraki kampanya da sipariş vermeyi zorunlu hale getiriyor. Ancak hediyelerinizi kaybetmemek için bir sonraki katalogda  2 TL bile olsa sipariş vermeniz gerekiyor. Bir sonraki kampanya sipariş verilmediği takdirde hediyeleri kaybediyorsunuz. Diyelim hediye hak ettiniz ama almak istemiyorsunuz yine sipariş vermek zorunda değilsiniz.

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir