Avon Temsilci Hediyeleri

 Avonda ilk kampanyanız ise

perceive

Kampanya 8 hediyelerini kazanmak için  yeni temsilcimiz kataloğun  ilk başladığı tarihten sonuna kadar toplamda  fatura fiyatı ile 120 TL’lik siparişine 2 adet katalog eklediğinde 30 ml Perceive bayan parfüm hediyesini kazanmış oluyor.

avon-man

 İkinci

üçüncü kampanyada:

 temsilcimiz yine 2. ve 3. ayında  175 TL siparişine 2 adet katalog eklediğinde ikinci kampanyasın da 30 ml  Far Away bayan parfümü ve üçüncü kampanyasında 30 ml  Man erkek parfümü kazanacak.   (Önemli: hediye limitine ulaştığınızda katalog eklemeyi unutmayınız)

 Tüm temsilci hediyelerimiz her kampanya değişmektedir. Katalog 8 de olan hediyelerimizin limitini ve neler olduğunu inceleyelim.

little-black-dress

Fırsat 1:

Temsilcilerimiz  katalog 8 süresince fatura fiyatıyla 275 TL sipariş verdiğinde ve 4 adet katalog eklediğinde Little Black Dress parfüm hediye kazanacaklar.

Fırsat 2

fırsat-2

Temsilcilerimiz  katalog 8 süresince fatura fiyatıyla 700 TL sipariş verdiğinde ve 8 adet katalog eklediğinde Little Black Dress parfüm ve  Özdilek Tek Kişilik Nevresim Takımı kazanacaklar.

fırsat-3

Fırsat 3 

Temsilcilerimiz  katalog 8 süresince fatura fiyatı ile 1300 TL siparişine 8 adet katalog eklediğinde Little Black Dress parfüm+ Özdilek Tek kişilik ve çift kişilik nevresim   takımı kazanacaklar . 

Tüm hediyelerimizi kazanmak isterseniz alttaki formu doldurmakla başlaya bilirsiniz

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

 Dikkat !Hediyeler  katalog başlangıcından bitene kadar olan  tutarlar dır tek faturada olması şartı yoktur önemli olan katalog süresi bitene kadar hediye tutarlarına ve katalog adetine ulaşmaktır hediyelerimiz bir sonraki kampanyanın ilk siparişinde gelecektir eğer  ki hediye kazandığınız katalog sonrasındaki kampanyada sipariş vermezseniz önceki katalogda  kazanılan hediyeler kaybedilir. Örnek kampanya 7’de hediyeleri hak ettiniz kampanya 8 de hiç sipariş vermediniz kampanya 9 da sipariş verdiğinizde katalog 7 de kazanılan hediye kaybedilir

tavsiye-et-kazan

Tavsiye Hediyelerimiz

Üye olduğunuzda sizin gibi çevrenizde veya Türkiye genelinde hangi şehirde olursa olsun arkadaş akrabalarınızdan  üye olmak isteyen kişileri üye olarak önerdiğinizde yukarıda olan hediyelerimizi kazanacaksınız tavsiye hediyeleri katlamalı olacaktır örnek kişi tavsiye verdiniz. Hepsi de üye oldu ve siparişlerini verdiklerinde onlarda sizde hediye kazanacaksınız.

avon-geleceğin-yıldızları

   Geleceğin  yıldızları olduğunuzda görmüş olduğunuz bu hediyeleri ve fırsatları kazanıyorsunuz. Nasıl mı? Temsilci olduğunuzda 3 katalog üst üste fırsat bir hediyesini aldığınızda geleceğin  yıldızları grubuna katılmış oluyorsunuz. 3 ayın sonunda hediyeleriniz adresinize gönderilir ve ayrıcalıklı hizmetlerden yararlanırsınız. Siparişleri hızlı ulaşır müşteri iletişim merkezinde öncelikli olacaklar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir