Avon Sipariş Girişi Nasıl Yapılır(TIKLA)

avon-temsilci-sipariş-girişi

Sipariş vermek için öncelikle aşağıdaki formu doldurarak ücretsiz temsilci olun

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Avon Online Sipariş Ve Temsilci Girişi

Avon Siparişini vermek size Avon fırsatlar  hakkında bilgi sahibi olursunuz, aynı zamanda sipariş takibi yapabilirsiniz

Cari hesap özetinizi görebilir, kişisel bilgilerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi güncelleme yapabilirsiniz.

temsilci-girişi

Şimdi siparişlerinizi nasıl verebileceğiz resim ve yazı ile göstereceğim öncelikle  https://www.avon.com.tr/REPSuite/loginMain.page?timeout=yescollision%3Dyes  temsilci sitesine giderek  üst kısma temsilci numaranızı alt kısma şifrenizi  yazıyorsunuz. Giriş tıklayarak siteye giriş yapıyorsunuz.

Siteye geldiğinizde alttaki yazılar çıkacaktır. En solda bulunan SİPARİŞ GİRİŞİ menüsüne tıklıyorsunuz.menu

Hemen alt kısmında bulunan Sipariş Girişi butonuna tıklayarak işleme devam edebilirsiniz.Avon Müşterileri

Ürünlerinizin kodlarını ve adetlerini yazacağınız kutucukların olduğu kısma gelmiş oluyorsunuz.

Ürün Numaraları

Önce ürün kodunu yazıyoruz. Sonra da bu üründen kaç adet istediğimizi yanına belirtiyorsunuz. Bütün ürünlerinizi yazdıktan sonra sepete at güncelle diyorsunuz.siparisi-tamamla

Şu an ürünleriniz artık sepetinizde yer almakta. Bunu zaten sayfanızda da görebilirsiniz.

sipariş-özeti

Katalog siparişi vermeyi özellikle hediyeler için unutmayınız. Hediyelerin 4 veya 8 adet katalog yazma şartı vardır altta resimdeki gibi hediye limitine göre 4 veya 8 adet katalog yazarak sepete at güncelle diyorsunuzPoşet ve Katalog

Sonra sayfanın en alt kısmında yer alan devam butonuna tıklayarak devam ediyorsunuz.

 Örnek ürünler yer almakta:

Örnek ürünler  bir sonraki kampanya kataloglarda yer alacak ürünler bu ürünleri bir kampanya önceden alarak müşterilerine deneterek bir sonraki kampanyanın siparişlerini alabilirsiniz

örnek ürünlerden her kampanya bir tane sipariş verebilirsiniz. oje ruj gibi renk seçenekleri olan ürünlerden her renginden bir tane sipariş verebiliyorsunuz. Bu ürünler size geliş fiyatı olduğu için müşteriye gösterilmemelidir.

Almak istediğiniz ürün varsa ürünü işaretleyip sepete at güncelle diyerek  gönder sayfasını görene kadar devam tıklıyorsunuzsiparisi-tamamla                                                                                                                                                                 gönder sayfasına geldiğinizde  

Toplam ürün adedine, kampanyalı ve hediye olan ürünlerinizin fiyatları indirimli fiyat o dikkat ederek son kez gözden geçirin.

Gelir Tablosu

Sipariş gönder sayfanızda ilk sırada katalog fiyatı ikinci sırada temsilci fiyatı en son sırada o üründen size kalan kazancınız yer almaktadır.

En alt sol köşede ürünlerin toplam katalog fiyatı ,geliş fiyatı ve o faturadaki toplam kazancınız yazar adresiniz doğruysa ve kapıda ödeme istiyorsanız siparişi göndermeden kapıda ödeme seçeneğini işaretliyorsunuz.

Kutucuk işaretlenmediğinde 15 gün içinde ödeme süresi verir, göndere basıyorsunuz ve gönderiyorsunuz

Sonra size  şirkete ulaştığı için sipariş numarası gelecek  numarasını  gördüğünüzde  şirkete ulaşmış demektir.                                                                                                                

 Numune siparişi vermek:

 Numune  vermek isterseniz biliyorsunuz numuneler müşterilerimize ulaşmak ve daha fazla sipariş almak için çok yardımcı araçlardır.

Numunelerden sipariş vermek için hemen altındaki cilt bakımı parfüm kişisel bakım gibi istediğiniz kategoriden verebilirsiniz.

Mesela  ruj numunelerinden  vermek istiyoruz. Hemen hangisinden ve kaç adet istediğimizi belirterek sepete atıp güncelleyerek devam ediyorsunuz.     

 Siparişlerimi nasıl iptal edebilirim ?

 Faturalarınızı takip etmek için sipariş takibine girerek fatura tutarının yaklaşık olarak  ne   kadar olabileceğini görebilirsiniz. Hata olduysa iptal butonundan iptal edebilirsiniz ve tekrar girebilirsiniz. Takibini  rahatlıkla yapabilirsiniz. Sipariş girişi bu kadar kolay sizde her kampanya   kendiniz  girerek sadece internette olan fırsatlardan da yararlanabilirsiniz. İnternetiniz yoksa veya   veremiyorsanız  liderinizden yardım isteyebilirsiniz.

 Kargo bedeline dikkat 500TL ve üzeri ücretsiz kargo!

Belli limitlerde kargo ücreti almamaktadır. Fatura fiyatı ile 500 TL üstüne kargo ücreti 6.99TL alınır -700TL sipariş üzerine kargo bedeli alınmamaktadır. 500TL altında kalan 24.99 TL kargo ücreti faturaya yansıtılmaktadır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir