Avon Far Away Royal EDP

Evet bugünkü yazımız Far Away Royal parfümümüz. Bizbize dergimizde nisan ayında tanıtıma sunduğumuz Mayıs ayında; yani  kampanya 5’te anneler günü kataloğunda satışa sunacağımız  muhteşem bir parfüm. Püsküllü Far Away ve Far Away ailesini bilmeyen yoktur.

Far away Rebel ,Far Away ınfinity ,Far Away Glamour,Far Away Gold ,Far Away Bella gibi  hem bütün Avon müşterileri hem de bütün Avon temsilcilerinin  Far Away serisine  bayıldığını biliyoruz. Dolayısıyla Far Away Ailesi ne yapıyor serisini yeniliyor  serimize  yeni bir birey daha  katıldı.  Far Away Royal kırmızı kutusu ve kırmızı ambalajı ile kampanya 5’te satışta olacak. Ancak nisan ayı biz bize dergisinde temsilcilerimize tanıtım için satışa sunuldu.

Temsilcilerimiz mayıs ayından daha önce alabilecekler. O zaman temsilcilerimiz biz bize dergisinden tanıtım amaçlı bu parfümden alıp deneyimleyerek ve sonrasında müşterilerimize tanıtım yaparak  katalog 5 için  siparişler erkenden oluşturulmuş olacak.

Annenizin Parfümü Özel Olsun

far-away

Yaz geliyor, sıcak havalarda  nasıl kokar vanilya. Aslında hani derler ya buram buram güzel mis gibi kokuyor. İşte Far Away Royal sizleri böyle vanilya esintisiyle alıp götürecek. Bu iddialı parfüm siz gittikten sonra arkanızdan  buradan bir Avon müşterisi ya da temsilcisi geçti, dedirtecek kadar iddialı arkanızda imzanızı bırakacağınız bir parfüm.

 Far Away Royal’in Ekstra Bir Özelliği Doğrudan Satışta Bir İlk   

Evet yanlış duymadınız, doğrudan satışta bir ilk parfüm. Üzerine lazer ile not yazıyorsunuz aynı bir parfüm tasarımı gibi  burada kişinin adına özel üretilmiş bir parfüm şeklinde olacak. Hediye ettiğiniz kişi kendini özel hissedecek. Mayıs kataloğunda aldığınızda üzerine sevdiklerinize özel lazer ile isim yazdırabiliyorsunuz.

Doğrudan satışta bir ilk olan bu fırsatı kaçırmayın. Sevdiğinize özel bir mesaj iletmek istiyorsanız mayıs ayı Anneler Günü annenize, sevdiğiniz bir arkadaşınıza, kardeşinize ya da kendinize. İstediğiniz notu yazdırarak ya da adınızı yazarak kendinizi şımartabilir; annenize bir mesaj göndermek istiyorsanız; iyi ki benim annemsin, Canım annemsin diye not yazdırabileceksiniz.

far-away-royal

Far Away’in klasik püsküllü parfümlerimiz serisinden Far Away  Royal kırmızı şişe tasarımıyla çok şık çok iddialı duruyor. Far Away Royalin kokusundan ve içeriğinden bahsetmek istiyorum.

Parfüm içeriği 

Etkileyici kişniş tohumu yağı, muhteşem saf yasemin ve zarif vanilya tanelerinin notalarında olduğu bir parfüm. Kişniş tohumu yağının gizemli doğası ihtişamını ateşlerken, kusursuz yasemin esansı dokunuşlarıyla çekici yönü ve vanilya tohumlarının hassas dokusuyla zarafet hayat buluyor.

Vanilya severler var mı aranızda. Vanilya kokusuna bende bayılıyorum. Hem kokusuna hem tadına dolayısıyla ilk hissettiğim şey derin bir vanilya kokusu dolayısıyla vanilya kokusunu sevenler için; zarif ve asaleti seven kadınlara  bu parfümü mutlaka önermeliyiz. Çok şık çok iddialı ve uzun süre kalıcı koku isteyen müşterilerinize önerebilirsiniz. Muhteşem bir kokusu var. Sıktığınızda sizi  alıp götürüyor.

Çok daha iddialı, çok daha cesur, çok daha güvenli hissediyorsunuz. Bu kokuyla  çok daha iddialı ve derin bir bakışlara sahip olmak istiyorsanız; işte Avon sizin için  Far  Away Royal muhteşem kokusuyla ve şişesiyle Anneler Günü Kataloğunda satışa çıkarıyor.

Kimlere Önerebiliriz

 Zarif ve  asaletin kokusunu bir araya getirmek isteyenler, çiçeksi odunsu koku notalarını bir arada seven müşterilerimize tavsiye etmeliyiz. Gerçekten bayılacaklar ve severek kullanacaklar. Bu parfümün  gece ve gündüz kullanımına da uygun olduğunu açıkça söyleyebilirim.

Avon parfümlerini daha uygun almak isterseniz ücretsiz üye olabilirsiniz.

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir