Avon Tavsiye Hediyeleri, Arkadaşını Tavsiye Et Kazan

Avon tavsiye hediyeleri arkadaşını tavsiye et hem sen kazan hem arkadaşın kazansın.

Evet yanlış okumadınız; temsilcilerimiz Avon’da her türlü kazanıyorlar satış yaptıklarında kazanç ve hediyeler, lider olduklarında ek kazanç olarak prim,teşvik ödülleri veya kendileri gibi üye tavsiye verdiklerinde de kazanıyorlar. Tavsiye hediyelerimizi kazanmak için temsilcilerimiz Türkiye’nin her yerinden akraba, arkadaş ve tanıdıklarını tavsiye ediyor üye olan kişiler kendileri gibi satış yaptığında veya kendilerine ürün aldıklarında hem tavsiye veren temsilcimiz hemde tavsiye verilen kişi kazanmış olacak.Temsilcilerimiz Neler kazanmış olacak hemen anlatalım:

1. kişiyi tavsiye ettiniz

tavsiye verilen kişi temsilcimiz oldu, 150 TL sipariş verdi, yeni temsilcilerimiz için olan parfümü kazandığında; tavsiye veren temsilcimiz de 30 ml Far Away EDP hediye parfüm kazanmış olacak.

2.kişiyi tavsiye ettiniz

Temsilci olan kişi 150 TL sipariş verdi, hediyesini kazandı. Tavsiye veren temsilcimiz English Home Kulplu bardak seti kazanmış olacak.

3.kişiyi tavsiye ettiniz

Ve tavsiye verilen 3. temsilci 150 TL sipariş verdi, hediyesini kazandı. Tavsiye veren temsilcimiz English Home Koltuk Şalı 130x70cm.kazanmış olacak. Hediyelerimizin sınırı yoktur. İstediğiniz kadar kazanabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken üç hediyeyi almak istiyorsanız, tavsiye verdiğiniz temsilcilerin üçü de aynı katalog için de 150 TL sipariş girmiş olmaları gerekiyor. Eğer ki tavsiye verdiğiniz kişilerden sadece 1 kişi mevcut katalogdan sipariş verdiğinde sadece parfüm alırsınız. Diğerleri bir sonraki katalogda sipariş verdiğinde tekrar başa döner, yine parfümden başlar.

Tavsiye edeceğiniz arkadaşınızın, tanıdığınızın bilgilerini satış liderinize iletiniz. Satış lideriniz ilettiğiniz tavsiyenin kaydını yaparken, tavsiye eden olarak sizin temsilci numaranızı girmesi gerekir. Bütün bunları yapabilmeniz için ücretsiz üye olmanız gerekiyor. Formumuzu doldurabilirsiniz ve üyelik başlasın.

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir