Avon Hoş Geldin Temsilci Hediyeleri Yenilendi

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder
Avon temsilcisi olmak; aynı zamanda her kampanya ve yıl sonunda para kazanmanın yanı sıra çeşitli hediyelerin sahibi olmak demektir.

Aralık kampanyasının temsilci hediyelerine göz attığımızda yine çok sevilen parfümler little black dresss, black suede, lavita ve Avon Luminata karşımıza çıkıyor. Aynı şekilde Dr. Ender Saraç tarafından geliştirilen ve %100 Vegan sertifikası alan Nature Pro Şampuan ve masaj jeli hediye gönderiliyor

Sizde temsilci olup tüm bu hediyelerin sahibi olmak isterseniz aşağıdaki resme tıklayıp, formu doldurarak başlayabilirsiniz. Gün içerisinde liderimiz  sizi arasın ve aynı gün 1 saat bile sürmeden Avon temsilcisi olun. Kayıt ücreti satış yapma ve  her ay sipariş verme zorunluluğu yoktur. Sadece kendi ihtiyacınızı karşılamak ve hediye kazanmak için de temsilci olabilirsiniz.

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Avon Aralık’ta Yeni Temsilci Hediyeleri

Avon’a hoş geldin hediyelerimiz Avon’a kayıt olup aramıza yeni katılan yeni üye olan temsilcilerimize %18 İle %33 TL arasında değişen kazancından ayrı ilk 3 kampanyasında Avon’a hoş geldin hediyeleri vermektedir.

little-black-dress150 TL Siparişe Little Black Dress parfüm kazan:

Aralık ayı  ilk kampanyası olan temsilcilerimiz  yukarıda görselde yazdığı gibi 150 TL sipariş verildiğin de 30 ml  Little Black Dress parfüm kazanacaklar. Sipariş limitine ulaşıldığında mutlaka 1 adet katalog eklenmelidir. Aksi takdirde hediye kaybedilir. Hediye bir sonraki katalogda verilecek ilk sipariş ile gönderilecektir.

2.kampanya-hediyeleri

200 TL Siparişe Viva La vita Parfüm ve Nature Pro Şampuan

Aralık kampanyamız ikinci kampanyanız ise fatura fiyatı ile 200 TL siparişe 1 adet katalog eklendiğinde yukarıda görmüş olduğunuz 30 ml Viva La Vita EDP+500 ml Avon Nature Pro şampuan hediyeleri kazanıyorsunuz. Bu hediyeler bir sonraki kampanyada vereceğiniz sipariş ile gönderilecektir.

3.kampanya-hediyeleri

Temsilcilerimizin aralık kampanyası üçüncü kampanyaları ise; fatura fiyatı ile 200 TL sipariş verdiklerinde ve bu siparişe 1 adet katalog eklendiğinde 30 ml Black Suede Erkek EDT  ve 250ml  Avon NaturePro At Kestaneli ve Kırmızı Biberli Masaj Jeli kazanmış olacaklar. Hediyelerimiz resimde de yazdığı gibi Ocak kampanyasında vereceğiniz ilk sipariş ile koliniz de gelecektir.

Avon Tüm Temsilcileri İçin Hediyeler

fırsat-1-temsilci-hediyesi

Fırsat 1 Hediyemiz

Temsilcilerimiz fatura fiyatı ile 400TL sipariş verildiğinde ve siparişi ile 3 adet katalog satın alındığında 138TL değerinde  Avon Luminata EDP 50ml. parfüm hediye olarak kazanmış olacaklar. Kazanılan hediyeler  Ocak kampanyasında verilecek ilk sipariş ile gönderilecektir. Kazanılan  hediyeleri ister satarak kazanç sağlayabilirsiniz veya kendiniz kullanabilirsiniz.

Fırsat 2 Hediyelerimiz

Temsilcilerimiz aralık kampanyası boyunca 800TL sipariş verdiğinde ve 6 adet katalog satın aldığında 288 TL değerinde olan  50 ml Avon Luminata EDP ve  Özdilek Çift Taraflı Çift Kişilik Battaniye  hediye olarak kazanacaklar. Kazanılan hediyeler Ocak kampanyasında verdikleri ilk sipariş ile gönderilecektir.

Fırsat 3 Hediyelerimiz

Temsilcilerimiz fatura fiyatı ile 1600TL  sipariş verdiklerinde ve siparişine 6 adet katalog eklediklerinde 50 ml Avon Luminata EDP +  Özdilek Çift Taraflı Çift Kişilik Battaniye ve  Arzum Seramik Tabanlı Ütü kazanmış olacaklar. Kazanılan hediyeler Ocak kampanyasında verilecek ilk sipariş ile gönderilecektir.

Bu hediyelerden almak istemezseniz; 350 Avon para puan seçebilirsiniz kazandığınız puanlar ile Avon güzellik pazarından istediğiniz ürünü  veya eşyalardan seçebilirsiniz.

fırsat-4

Fırsat 4 Hediyelerimiz

Son fırsatımız da Temsilcilerimiz 2600 TL sipariş verdiğinde ve toplam 6 adet katalog satın alındığında Avon Luminata EDP 50ml. + Özdilek Çift Taraflı Çift Kişilik Battaniye + Arzum Seramik Tabanlı Ütü + Arzum Çay Makinesi bütün hediyeleri kazanmış olacak. Temsilcilerimizin ocak kampanyasından vereceği ilk sipariş ile hediyeler gönderilecektir.

Bu hediyeleri istemiyorum derseniz; parfüm ve  725 Avon para puan alabilirsiniz  para puan  ile Avon güzellik pazarından ister ürün isterseniz başka eşyalardan alabilirsiniz.

Hediye Tutarları tek  fatura mı  Olmalı ?

Temsilci hediyelerimizi alabilmeniz için hediye limitlerini ve katalog adedini  kampanya başından sonuna kadar  tamamlayabilirsiniz.  Tek faturada olması gerekmiyor.

Hediye Limitleri Katalog Fiyatından mı?

Yazımızın başında hediyeler bölümünde yazdığımızda fatura fiyatı olarak yazmıştık. Bazen gözden kaçmış olabiliyor ve çok zaman temsilcilerimiz bu yüzden hediyelerini kaybedebiliyorlar. Onun için sipariş verirken limitlerin  temsilci fatura yani geliş fiyatı ile olmasına  dikkat edilmesi gerekiyor .

Hediyeler konusunda dikkat edilecek şartları özetleyelim önemli!

  • Sipariş verirken ilk çıkan sayfada hediye veya Avonpara seçmeyi unutmayın.
  • Hediye limitlerine göre katalog mutlaka yazılmalı ve  adedine dikkat etmeli aksi takdirde çok yüksek satışta olsa hediye kaybedilir.
  • Kazanılan hediyeler kampanya kataloğu bitene kadar verilen toplam sipariş tutarı olacaktır. Örnek 400 TL sipariş  tek faturada olması gerekmiyor.
  • Örnek :   400 TL hediyeyi almak için 150+50+100+100 gibi fatura fiyatı ile verilebilir.
  • Kazanılan hediyeler verdiğiniz kampanya içinde hak edilir. Bir sonraki kataloğun ilk  siparişi ile gönderilir.
  • Hediyeleri hak ettikten  bir sonraki kampanya kataloğunda hiç sipariş verilmezse hak edilen hediye kaybedilir. O yüzden 10 TL bile olsa hediyelerin gelmesi için sipariş verilmesi tavsiye edilir.

Avon güzellik pazarında neler var ve kaç Avon para bazılarını paylaşalım

Kütahya Porselen 33 Parça Kahvaltı Takımı – 475

Arzum ar2035 Tost makinesi – 475

Arzum Tost Makinesi – 350

Taç June yatak örtüsü seti – 300

Taç Melissa Çift Kişilik Nevresim Takımı – 275

English home Emaye Çaydanlık – 250

Madame Coco 16 parca Yemek Seti – 250

Fakir 301 Blender Seti – 250

Hisar 18 Parça Yemek Çatal Bıçak Seti – 230

Arzum Dublex Çift Haznelı Doğrayıcı – 225  gibi ürünlerden alabilirsiniz Avon Para ile

Avon Temsilci Tavsiye Hediyeleri

Avon da mevcut temsilcilerimizin kendileri  gibi kendine ürün almak ,evine katkıda bulunmak, ek iş yapmak, yukarıda anlatılan hediyeleri kazanmak isteyen  arkadaş akraba komsuları tavsiye olarak  verdiklerinde tavsiye veren temsilcimiz de üye olan kişide hediyeler kazanacak. Aşağıda görselde görüldüğü gibi  açıklamalı anlatalım. Nasıl ve ne şekilde kazanılıyor.

Örnek yapmak gerekirse;

  • 1 kişiyi tavsiye edeceksiniz tavsiye vereceğiniz kişiyi satış liderinize veya bölge satış yöneticisine  bildirdiğiniz de kayıt yapılırken sizin temsilci numaranız yazılır. Sizin tavsiye verdiğiniz temsilci 150 TL sipariş verdiğinde yeni üye hediyeler30 ml Little Black Dress EDP kazanacaktır. Sizde tavsiye veren olarak yukarıda görülen 1.hediyeyi kazanmış olacaksınız.
  • 2. kişiyi tavsiye verdiğinizde ve o kişide yine 150TL sipariş verdiğinde o kişi  30 ml Little Black Dress EDP  kazandığında siz de  NaturePro 500 ml Sarımsak ve Kekikli Şampuan +At Kestaneli ve Kırmızı Biberli Masaj Jeli 250ml. + At Kuyruğu Otlu Şampuan 500ml  hediyeleri  kazanmış olacaksınız.
  • 3.kişiyi tavsiye verdiğinizde ve 150 TL sipariş verdiğinde yine o kişi parfüm kazandığında siz de Özdilek Tek Kişilik Battaniye kazanmış olacaksınız.

Hediyeler katlamalı olarak kazanılır. 6 üye tavsiye ettiniz her bir hediyeden 2’şer adet kazanabilirsiniz.

DİKKAT :Tüm  tavsiye  hediyelerini  alabilmek için tavsiye edilen temsilcilerin hepsi aynı kampanyada sipariş vermeleri gerekmektedir.

Temsilci olanlar 150TL sipariş verdi parfüm kazandılar. Sizde resimdeki bütün hediyeleri kazanmış olacaksınız.

Ama temsilci olan kişiler ayrı kataloglarda sipariş verirlerse hediyeler parfümden başlar, yani başa döner.

26 yıldır  Avon kozmetikte koordinatör lider olarak çalışmaktayım. 1350 kişilik ekibimden ve temsilcilerimden gelen soruları göz önüne alarak yazdığım yazılarım umarım size de yardımcı olur. Üyelik hakkında sorularınız olursa yine yorum kısmından yazabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir