Avon’a Hoş GeldinTemsilci Hediyelerimiz

Avon inci temsilcilerine hoş geldin hediyeleri ve tüm temsilci hediyeleri; aramıza yeni katılan yeni üye olan temsilcilerimize %18 İle %33 TL arasında değişen kazancından ayrı ilk 3 kampanyasında Avon’a hoş geldin hediyeleri vermektedir. Bu hediyelerimizi kazanmak için temsilcimiz olmanız gerekmektedir. Linkimize tıklayın inceleyin. Bilgi edinin, ücretsiz üye olmak isterseniz formu doldurabilirsiniz.

avon-ilk-kampanya

İlk kampanyasında: Yeni temsilcimiz kataloğun  ilk başladığı tarihten sonuna kadar toplamda  fatura fiyatı ile 150 TL’lik siparişine 1 adet katalog eklediğinde 30 ml Incandance bayan parfüm hediyesini kazanmış olacak.

avon-ikinci-kampanya

İkinci kampanyasında: Yeni temsilcimiz yine 2. ayında  200 TL siparişine 1 adet katalog eklediğinde ikinci ayında 30 ml Far Away bayan parfümü ve 500 ml Natura Pro sarımsaklı şampuan kazanacaktır (Önemli: hediye limitine ulaştığınızda katalog eklemeyi unutmayınız)

ocak-üçüncü-kampanya

Üçüncü Kampanyasında: Temsilcimiz üçüncü kampanyasında ise fatura fiyatı ile 200 TL sipariş verdiğinde Avon 30 ml  Segno erkek edt ve Avon 250 ml Natura Pro kestaneli ve kırmızı biberli masaj jeli kazanmış olacaklar.

Hoş geldin hediyelerimizi kazanmak isterseniz alttaki formu doldurmakla başlayabilirsiniz.

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Tüm Temsilcilerimiz İçin Olan Hediyelerimiz

Avon temsilcilerimiz  kendi ürünlerini alırken veya satış yaptıklarında  para kazançlarından ayrı belli limitlere ulaştıklarında çeşitli hediyeler kazanıyorlar Ocak kataloğumuz katalog 1 deki hediyelerimiz neler birlikte inceleyelim

eva

Fırsat 1: Temsilcilerimiz katalog 1 Ocak süresince fatura fiyatıyla 400 TL sipariş verdiğinde ve 2 adet katalog eklediğinde 50 ml Avon Eve Truth EDP hediye parfüm kazanacaklar.fırsat

Fırsat 2 : Temsilcilerimiz  kampanya 1 başından sonuna kadar fatura fiyatı ile 800 TL sipariş verdiğinde ve siparişine  4 adet katalog eklediğinde; Avon dan  50 ml Eve Truth Kadın EDP  ve  English Home 3’lü Tava Seti kazanmış olacak.

Tavaları istemem ev tabak tencere  ile doldu diyen temsilcilerimiz olabiliyor. O temsilcilerimiz isterlerse Avonpara seçtiklerinde 50 ml Eve Truth Kadın EDP  ve 125 Avonpara kazanmış olacaklar.

Kazanılan para  Avon güzellik pazarında istedikleri ürün veya eşya seçebilecekler.

Dikkat !Hediyeler katalog başlangıcından bitene kadar olan  tutarlardır. Tek faturada olması şartı yoktur. Önemli olan katalog süresi bitene kadar hediye tutarlarına ve katalog adetine ulaşmaktır. Hediyelerimiz bir sonraki kampanyanın ilk siparişinde gelecektir. Eğer  ki hediye kazandığınız katalog sonrasındaki kampanyada sipariş vermezseniz önceki katalogda  kazanılan hediyeler kaybedilir. Örnek kampanya 1 de hediyeleri hak ettiniz kampanya 2  de hiç sipariş vermediniz kampanya 3 de sipariş verdiğinizde katalog 1 de kazanılan hediye kaybedilir.

Avon Dönemsel Hediye Fırsatları

Avon da önceden tüm temsilcilerimiz için 4 fırsattan oluşan hediyeler vardı Ocak ayından itibaren fırsat 1 ve 2  hediyelerine devam

Ancak 3 ve 4 fırsat hediyeleri yerini Dönemsel hediyeler aldı.aşağıda görselde gördüğünüz gibi Okka kahve makinesinden yeni çıkan robot süpürgeye kadar kazanabilirsiniz

seçim temsilcilerimizin bu güzel hediyeleri nasıl kazanacağız hemen bakalım

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir