Avon Temsilci Hediyeleri Yenilendi(tıklayın)

incandance

Avon  Temsilci Hediyeleri

Yeni temsilci hediyelerini önceden de paylaşmıştık ama yine de özet geçelim. Aşağıda gördüğünüz hediyelerimizi yeni kayıt olmuş temsilcilerimiz kazanıyor. İlk kampanyasında fatura fiyatı ile 120 TL sipariş verdiğinde ve siparişine 2 adet katalog eklediğinde Avon’un çok beğenilen ve en çok satılan parfümü olan 30 ml Incandessence kadın EDP kazanacak, hediyesini bir sonraki katalog siparişinde alacak.

Yeni kayıtların ikinci kampanyasında fatura fiyatı ile 175 TL sipariş verdiğinde ve yine 2 adet katalog eklendiğinde  Avonun eski ve çok beğenilen parfümü olan 30 ml  Little Black Dress EDP kazanacak. Katalog yazmayı kesinlikle unutmamalı, hediyenin şartı katalog yazmaktır. Katalog yazılmadığı taktirde hediye kaybedilir.

black-suede

Yine yeni kayıt olan temsilcimiz üçüncü kampanyasında fatura fiyatı ile 175 TL olan siparişine 2 adet katalog eklediğinde çok beğenilen erkek parfümlerinden biri olan 30 ml Black Suede erkek EDT kazanacak.

Katalog 13 Temsilci Hediyeleri  neler dünyanın en büyük kozmetik markası AVON kazanç ve aynı zamanda hediye demektir.  Temsilcilerimiz yaptıkları satışlardan % 33’e varan gelir elde ederken aynı zamanda her kampanya bir birinden özel hediyeleri de kazanıyorlar. Kampanya 13 tüm Avon temsilcilerine geçerli olan hediyeler;surrender

    Fırsat 1

Katalog 13 süresince fatura fiyatı ile 375 TL siparişe 3 adet katalog eklendiğinde 50 ml  Avon Surrender kadın EDT hediye olarak kazanacaksınız. Hediyeniz bir sonraki kampanyada yani katalog 1’de vereceğiniz ilk sipariş ile gönderilmektedir.

Gördüğünüz hediyeleri kazanmak için aşağıda olan ön başvuru formunu doldurmakla başlayabilirsiniz ve büyük küçük tüm hediyelerimizden kazanabilirsiniz..

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir