Avon Wish Of Love EDT

Avonun meşhur mu meşhur Wish Of Love parfümlerinden. Ben bu parfümü ilk  yazılarımda neden anlatmamışım, gerçekten çok şaşırdım. Avon ne kadar koku çıkarırsa çıkarsın Wish Of Love gerçekten inanılmaz bir kokudur. Herkes için uygun, genç yaşlı kendinizi iyi hissedeceğiniz bir kokudur. Onu sıktığınızda gerçekten moraliniz bile  düzelebilir. O kadar güzel çiçeksi bir parfüm. Benim Avon’da en sevdiğim parfümlerden biridir. 

Avon’un en çok beğenilen eski ve uygun fiyatlı parfümlerinden bir tanesidir. Genelde çok fazla indirime girer. Gerçekten de indirimli fiyatı ve paketleri ile çok bilinen bir parfümdür. Küçük veya büyük boy yok, 50 ml tek tip olarak yıllardır satılmakta olan bir parfümdür.

wish-of-love

Kalıcı olmasına ve yaş kısmına gelirsek; tene göre kesinlikle değişiyor. Kokusu çok kalıcı diyen insanlar da var, pek kalmıyor o gün gidiyor diyen de.

Wish Of Love parfümde  yaş aralığının  dar olduğunu düşünmüyorum; lise parfümü diyen de var, 40 yaşında, 50 yaşında bu parfüme bayılan insanlar da var. Benim de çok beğenerek kullandığım bir parfüm.

Ayrıca yeni anne olan müşterimden duyduğuma göre; bazı anne adayları ve yeni anne olanlar bebekleri doğduktan sonra parfüm kullanmak istemiyorlarmış. Bebek kendi kokusunu alsın ve çocuk alışsın diye müşterimin kızı şuan 8 aylık olmuş ve sipariş verdi. ‘Artık kullanacağım, bütün anneler kullanabilir. Çünkü çok yumuşak, bebeklerimizi rahatsız etmeyecektir.’ diye dile getirdi.

Parfüm İçeriği

Kızılcıkla başlıyor ve yaban mersini ve kiraz çiçekleri ile devam ediyor. Gül yapraklarıyla da son buluyor. Gerçekten benim favori parfümlerinden biridir. Kızılcık, gül ve kiraz çiçeği içeriyor. Kokunun pik noktaları var. Kokunun belli yerlerinde keskin notalar alabiliyorsunuz. O yüzden kızılcık bu anlamda yoğunluk vermiş onu söylemeliyim. Perceive parfümde frezyanın verdiği keskinlik gibi.  Kiraz çiçekleri hem biraz ekşi hem  biraz tatlı öyle adlandırabilirim; tam bir bahar, tam bir yaz parfümü. Hem meyveli hem de çiçeksi parfüm. 

Kimlere Önerebiliriz

Hem kadınsı, hem genç koku meyveli ve çiçeksi kokular sevenler varsa parfümü mutlaka  denesinler. Yazın kışın kullanabiliyor. Wish Of Love sadece çiçeksi kokular bana sıkıcı geliyor; birazcık meyveli, birazcık tatlı koku istiyorum diyenlere  kesinlikle önerebiliriz.

Bu arada tatlı dediğimiz zaman şekerli olarak anlamayın. Bu tatlı ama çiçeksi tatlı bir parfüm. Yani yazlık kıpır kıpır bir parfüm isteyenlere  benim enerjimi yükseltsin, ağır olmasın ama çok azıcık da böyle biraz tatlı olsun diyenlere  tavsiye edebiliriz. Wish Of Love hem uygun fiyatlı hem de beğenilmemesi gerçekten imkansız bir parfüm diyebilirim.

 Siz de Avon ailesinde yerinizi almak ve en sevdiğiniz Avon ürünlerini indirimli almak isterseniz temsilci formunu doldurmanız yeterli.

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir