Avon Nature Pro At Kuyruğu Otlu Serimiz

 Merhabalar; bizlerden yani Avon’dan hep doğal içerikli ürünler istemiştiniz. Sahadan hep bu istekleri duyuyorduk. Avon olarak bizde bu sesinize kulak verdik ve sizlerle Avon uzmanlığında bitkisel içerikli çok özel seriler hazırladık ve paylaşıyoruz. Bu seriye doğadan  uzmanlık söylemi ile çıktığımız Nature pro markasıyla %100 yerli üretim ile sizlerle buluşturuyoruz. Hepimizin yakından tanıdığı sağlıklı yaşam uzmanı Doktor Ender Saraç’ın önerileriyle bu ürünlerimizi zenginleştirdik.

Yüzyıllardır şifasını bildiğimiz, saymakla bitmeyen faydaları ile sarımsak, kekik, at kestanesi, kırmızı biber, at kuyruğu gibi doğal içerikleri Nature Pro ile sizlerin beğenisine sunuyoruz. Tüm  doğallığın içinde tabii ki başka faktörleri de düşündük. Dermatolojik olarak test ettiğimiz Nature Pro ürünlerinde paraben yok, gluten yok, hayvansal içerik yok. Bir diğer adıyla vegan ürünler. Sizler için en iyisini yaparız. Doğal olan saftır, doğal olan güzeldir, doğal olan güvenilirdir iddiamızla  sizlere Nature  Pro  ürünlerinin at kuyruğu otlu ürünlerini anlatmaya devam ediyoruz.

Önceki yazımızda sarımsaklı ve kekikli serimizi tanıtmıştık. Bu yazımızda at kuyruğu  otlu serimizi tanıtacağız.

 Hangimizin hayali değil ki çok güçlü ve bakımlı saçlar faydaları saymakla bitmeyen at kuyruğu otu ile hazırladığımız Bu serimiz saçları güçlendirir.

Geçmişi çok eskilere dayanan şifalı bitkilerden at kuyruğu otundan bahsetmek istiyorum. At kuyruğu otu salisilik asit kaynağıdır. Bu sayede saçları güçlendirerek sağlıklı saç uzamasını destekler. Saç derisini besler, saç derisinde kepeklenme oluşumunu önler. Bağışıklık güçlendirici etkisi ile de yeni saç köklerinin oluşumunu destekler.

Şimdi serimizin özelliklerini ve nasıl kullanabiliriz onu anlatalım.

Saç güçlendirici At Kuyruğu Otlu Şampuanı 500ml

At kuyruğu, ısırgan, biberiye, civan perçemi ve papatya ile zenginleştirilmiş formülü saçları güçlendirmeye yardımcı olur. Saçların sağlıklı uzamasına yardım eder. D-pantenol, Biotin  gliserin hyalüronik asit İle saçları nemlendirir ve kolay taranmasını sağlar. Yukarıda da belirttiğimiz gibi doğal olan saftır, doğal olan güzeldir, doğal olan güvenilirdir.

Şampuanı Nasıl Kullanmalıyız?

Saç derisinden başlayarak yavaşça 2 dakika boyunca masaj yaparak uygulayınız, sonrasında ılık su ile iyice durulayınız.

Güçlendirici At Kuyruğu Otlu Saç Maskesi 500 ml

At kuyruğu ,civan perçemi,zeytinyağı,argan yağı ve she yağı ile saçları güçlendirmeye yardım eder. Parlak bir görünüm verir, saçların sağlıklı uzamasına yardım eder. D-pantenol, biotin, gliserin ,hyalüronikasit ile saçları nemlendirir. Kolay taranmasını sağlar.

Maskenin kullanımı Nasıldır?

Saçlarınızı şampuanladıktan sonra temizlenmiş ıslak saça uygulayınız. 3 dakika bekletiniz ve ardından durulayınız.

Avon ürünlerini daha uygun fiyata almak isterseniz ücretsiz üyelik için aşağıdaki formu doldurun. Sizlerde Avon’da yerinizi almak için geç kalmayın.

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir