Avon Temsilci Şifresi Nasıl Ve Nereden Alabilirim?

avon-temsilci-şifresi
1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Avon Temsilci Şifresi Nasıl Alınır

Temsilci  oldunuz,  temsilci numaranız geldi. Avon temsilcilerine özel siteye girmek için temsilci şifresi almanız gerekiyor. Avon temsilci şifrenizi nasıl oluşturmanız gerektiğine birlikte yapalım.

https://www.avon.com.tr/REPSuite/loginMain.page?timeout=yes&not_ya=yes&previous_page=%2ForderEntry.page

adresine giriyorsunuz. Facebook hesabı ile giriş yapabilirsiniz. Sağ altta şifre oluştur veya yeni şifre yazısına tıklıyorsunuz, çıkan site yönetmeliğinde devam diyorsunuz.

Görselde gördüğünüz üst kısma gün ay ve yıl olarak Doğum tarihini 09.10.1966 giriyorsunuz ve Temsilci No yazan yere 8 rakamlı numaranızı giriyorsunuz.

Alttaki bulunan kutucuklara tıkladığınızda birer pencere açılacak. Onları kapatıp devamı tıklıyorsunuz. Sonra açılan sayfada şifrenizin telefonunuza veya mailinize gelmesi için kutucuklar çıkacak. Siz şifrenizin nasıl gelmesini istiyorsanız onu işaretliyorsunuz.

Burada dikkat edilecek husus Avon’da telefonunuzun güncel olması  ve mailinizin kayıtlı olmasıdır. Bu aşamadan sonra şifreniz mesaj olarak telefonunuza veya mailinize  gönderilmiş olacaktır.

avon-şifre

Artık temsilci numaranız  ve şifrenizle temsilci sitesine giriş yapabilirsiniz. Sizi ana sayfaya yönlendirecektir.

https://www.avon.com.tr/REPSuite/loginMain.page?timeout=yes&not_ya=yes&previous_page=%2ForderEntry.page

Görselde yer alan üst kısma temsilci numaramızı ve alt kısma telefonumuza gelen şifreyi yazarak temsilci sitesine giriş yapıyorsunuz. Dikkat edilecek husus şifre A543778 gibi rakam gelir. Mutlaka  A şifre yazarken başına eklenmelidir.

Telefonumdan sisteme girdiğimde sürekli  hata veriyor 

Telefondan girdiğinizde sürekli hata veriyorsa önce bilgisayar ile giriş yapılmalı, sonra telefondan girilebilir. Bazı telefonlar sistemsel olarak hata verebiliyor. Bilgisayarınız yoksa liderinizden yardım alabilirsiniz.

Avon şifremi unuttum veya kaybettiğimde ne yapabilirim

Avon şifrenizi unuttuğunuzda veya kaybettiğinizde  www.avon.com.tr girerek yeniden şifremi unuttum tıklayarak tekrar oluşturabilirsiniz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir