Avon’a Kimler Ve Nasıl Üye Olunur

Avon’a üye olmak çok kolay 18 yaşını geçmiş kadın veya erkek her Türk vatandaşı online olarak tek mesaj ile üye olabiliyor. Çok sık olarak rastladığımız 18 yaşını tam doldurmamış kişilerde Avon temsilci olmak istiyorlar. Bu durumda ise o kişiler ancak anne, baba, ağabey, abla  gibi kişiler üzerinden temsilci olabilirler. Kendileri 18 yaşına geldiklerinde isterlerse kendi isimleri üzerine devir alabilirler.

Avon-temsilcisi

Yabancı Uyruklu Kişiler de Temsilci Olabiliyor mu?

Türkiye’de yaşayan yabancı kimlik numarası olan kişiler maalesef online kayıt olamıyorlar bu kişiler satış liderimiz tarafından kağıt form  doldurularak ve kimlik ve oturum izni belgesinin fotokopisi ile  temsilci olabiliyorlar. Ancak kayıt işlemini hızlandırmak bakımından isterlerse Türk vatandaşı olan  varsa eşi veya arkadaş üzerinden online yani mesaj ile temsilcimiz olabilirler.

Avon Temsilci Olduğumda Kayıt Veya Aidat  Ücreti Oluyor mu?

avon-temsilciliği

DİKKAT! Formu doldurduğunuzda ön başvuru yapmış oluyorsunuz kayıt işlemi gerçekleşmiş olmuyor. Temsilci numaranız var ise şifre ve  diğer işlemler için sizi üye yapmış olan liderinize dönüş yapınız.

Kayıt İşlem Süreci Nasıl Olacak?

Kayıt için satış liderimiz Whatsapp üzerinden veya telefon ile en kısa sürede size dönerek bilgilerinizi teyit edecektir. Güvenlik açısından TC numaranız satış liderimiz tarafından alınacaktır. Formda güvenlik sebebiyle istenmemektedir. Liderimiz kayıt için onay verdiğinde size Avon kozmetikten bir mesaj gelecek. O mesajı 48 saat içerisinde KAYITEVET yazıp 3850 numaraya yolladığınız da kayıt işleminizi siz de  onaylamış olacaksınız. Mesaj önemlidir o yüzden liderimize veya form doldurduğunuzda  mesaj hakkınızın olduğu telefonu vermiş olmanız  önemlidir. Mesajı  cevapladıktan sonra  Avon kozmetikten size onay mesajı gelecek daha sonra 01666548 gibi 8 rakamlı temsilci numaranız gönderi temsilci numaranız ile şifre alıp temsilcilerimize özel  fırsatların yer aldığı sitemize giriş yapabilirsiniz. Avon  kozmetikte  her işleminiz temsilci numarası ile olacaktır. Temsilci numaranızı mutlaka bir yere not ediniz.

T.C Kimlik Numaranız Mutlaka İstenir

Bu sayfada yer alan başvuru formu sadece ön kayıt niteliğindedir. Kesin kayıt için AVON satış lideri görevliler formda belirttiğiniz telefondan sizi arayarak ya da WhatsApp ile yazarak ulaşırlar. Başvurunun size ait olup olmadığını sorduktan sonra kesin kayıt için eksik bilgileri istenir. Formda istenmeyen eksik bilgi T.C. kimlik numarasıdır. Görevli sizi aradığında bu bilgiyi isteyecektir. Kayıt için T.C şarttır

İstediğim Zaman Temsilciliği Bırakabilir miyim?

Tabii ki bu size bağlıdır başladınız diye yapmaya mecbur değilsiniz Kimse sizin nasıl, nerede, ne şekil çalışacağınıza karar veremez. İstediğiniz yerde, istediğiniz saatte, istediğiniz şekilde yapabilirsiniz. istediğiniz zamanda temsilciliği iptal edebilirsiniz. İptal işlemi öncesinde ödenmemiş faturanız varsa şirketi arayıp toplam borcunuzu sorun hepsini kapatarak ayrılabilirsiniz, borcunuz yoksa da Avonu arayarak üyelikten ayrılmak istediğinizi bildirebilirsiniz ya da 3 ay sipariş vermediğiniz taktirde sistem sizi otomatik olarak düşürecektir. Aramanıza bile  gerek yoktur. Sonradan fikir değiştirirseniz dilerseniz tekrardan Avon ailesine aramıza katılabilirsiniz.

Daha Önce Temsilcilik Yaptım Sorun Olur mu?

Avon temsilciliğine denemek amaçlı başlayan  arkadaşlar olmaktadır. Denemek için başlayıp bırakan ve aktif olmadığı için 3 kampanya içerisinde sipariş veremediği için  iptal edilen binlerce arkadaşımız bulunmaktadır. Daha önce temsilcilik yapmış olmanız hiç sorun değil, yeniden başvuru yapabilirsiniz. Ancak önceki üyeliğiniz de ayrılırken icralık veya faturalarınızı geç ödediyseniz şirket bazen onaylamayabiliyor.

1 Step 1
AVON Temsilci Başvuru Formu

ADINIZ

İLETİŞİM

ADRESİNİZ

keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
FormCraft - WordPress form builder

Yukarıda yer alan başvuru formunu doldurarak Avon ailesinde yerinizi alabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir